Zühre Bayilik Bedeli ve Şartları | Tesettür Giyim ve Aksesuar Bayiliği 2023

Tesettür giyimin güvenilir markası olmaya devam eden Zühre, pardesü, tesettür kap, bayan pantolon, tunik, etek, elbise kısacası tesettür giyim adına her ne varsa tamamen yerli üretimden aldığı güçle sürdürmeye devam ediyor. 2004 yılından bu yana Erhan Yazıcıoğlu ile Hüsnü Ekin girişimcileri tarafından piyasada yer almaya devam eden mağaza Türkiye’nin yanı sıra Orta Doğu ülkelerindeki zincir mağazalarıyla da bayilik veren firmalar arasında yerini alarak genişlemeye devam ediyor.

Bu Yazıda Neler Var?

Neden Zühre?

Trendleri takip eden değil belirleyen sloganıyla; iddialı olmaya devam eden Zühre, tesettür giyimde yerli ve milli üretime dayanan hizmet anlayışıyla karşımıza çıkmaktadır. Her anlamda Türkiye’nin 73 ilinde toplam 350 mağazasıyla hizmet veren Zühre bununla birlikte Irak, İran, Ürdün, Endonezya gibi Orta Doğu ülkelerindeki 150 mağazasıyla da yurt dışında da etkinliğini sürdürmektedir. Bu açıdan her anlamda tesettür giyim modasının genişleyen bu ağına katılmak isteyen bayiliklerinden de Zühre’yi her yerde temsil edebilme kabiliyetiyle Türkiye geneline bayilikler veriyor.

Zühre Bayilik Şartları

Zühre’nin bayiliklerinden aradığı mağazayı her açıdan temsil edebilme ve müşteri memnuniyetini daima el üstünde tutabilme amacıdır. Bu bakımdan Zühre bayliklerinden öncelikle bu temel sorumluluğu istemektedir. Bunun yanı sıra; her açıdan en az 150 m² bir mağaza konseptinin olmasını da tüm mağaza zincirlerinden talep etmekte ve de mağazanın konseptine dair tüm fotoğraf çekimlerinin de genel merkeze bildirilmesi talebi istenmektedir. Zühre bayilik için öncelikle http://www.zuhre.com.tr/bayilik bağlantısından ön başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Bayilik formuyla gerekli alanlar doldurulduktan sonra sizinle iletişime geçilecektir.

Zühre Bayilik Maliyeti

Zühre’nin bayiliklerinin 250.000₺ banka teminatlı maliyeti bulunmaktadır. Bayilerinin mağaza bayilikleriyle her yerde müşteri odaklı çalışma ilkesine dayanarak yöneticilik vasfına hakim olarak çalışmalarını sürdürmesi amaçlanmaktadır. Bu açıdan da gerçekten de Zühre’nin bütün bu ortada duran niteliklerine dayanarak kaliteden ödün verilmeksizin hizmet sunduğunu kesinlikle bildirmek gerekir. Öte yandan bayiliklerin her açıdan mağazanın konseptine uygun olarak tasarlanması ve işlek caddelere açılması da istenmektedir. Bayilikler Zühre ile birlikte hem birçok desteği alabilecek hem de yüksek kâr marjı elde edebilecek. Bu sayede daha çok kazanç sağlama fırsatı yakalamış olacak.

Zühre Bayilik Destekleri

Zühre bayiliklerine reklam, satın alma ve personel eğitimi desteğini sunuyor. Bunun yanında ulusal televizyon kanallarında ücretsiz olarak reklam verme desteği de bulunarak her açıdan bayiliklerinin net ciro üzerinden yüksek kazanç elde etmesine zemin hazırlamaya devam ediyor. Tüm bu sıra dışı yaklaşımlar doğrultusunda da her açıdan kaliteden ödün verilmeksizin etkin yaklaşımlara dayanarak hizmet verildiğini kesinlikle söylemek gerekli olacaktır. Tümüyle ortada duran bu seçkin yaklaşımlar da Zühre tesettür giyiminin bayiliklerine verdiği olanaklar arasında gelmektedir.

Zühre İletişim Bilgileri

2004 yılında mağazacılık sektörüne merhaba diyen Zühre 14 senelik tecrübesiyle trendlerin belirleyicisi seviyesine çıkmayı başardı. Bununla birlikte her açıdan tamamen farklı özellikleriyle sıra dışı unsurlarıyla da 81 ilin hemen hemen her yerindeki şubeleriyle 500 mağazasıyla hizmet vermektedir. Mahmutbey Mah., Atlas Cad., Çiçek Sk., No:11 Bağcılar/İstanbul adresi genel merkez binasıdır. Bunun yanı sıra 0 (212) 446 06 06 numara üzerinden de tüm müşterilerine her anlamda hizmet ulaştırmaya devam etmektedir. Ayrıca 0 (212) 446 06 72 numaralı FAX adresi üzerinden de her türlü belgelerin genel merkeze ulaştırılması mümkün olacaktır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir