Ziraat Bankası Kredi Faiz Oranları 2019 (Güncel Liste)

Ziraat Bankası uygun faiz oranları ile finansal destek sağlayan kamu bankasıdır. Başta tüketici kredisi olmak üzere Ziraat Bankası kredi faiz oranları 2019 avantajları ile bireysel enerji verimliliği kredisi, enerji verimliliği yönetim kredisi, birleştiren ihtiyaç kredisi, imar barışı kredisi, tüketici avans kredisi, ipotekli bireysel finansman kredisi, yasa kapsamındaki ipotekli teminat kredi transferi, eğitim kredisi, taşıt kredisi, indirimli taşıt kredisi, transfer taşıt kredisi, konut kredisi, yeşil ev konut kredisi, ortak konut kredisi, ilk yıl sadece faiz ödemeli konut kredisi, inşaat tamamlama kredisi, arsa kredisi, bireysel iş yeri kredisi ve ortak iş yeri kredisi gibi sayısız kredi kullanılmaktadır.

Bu Yazıda Neler Var?

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Ziraat Bankası, sıfır ve ikinci el araçlar için taşıt kredisi vermektedir. Kredi, sıfır kilometre ve en fazla 5 yaşındaki taşıtlar için kullanılabilir. Ziraat Bankası taşıt kredilerinde vade en fazla 48 aydır. Ruhsatında “hususi” olarak kaydedilen hafif ticari araçların da taşıt kredisi veren banka, araç rehini teminat olarak almaktadır. Ziraat Bankası gerektiğinde ek teminat isteyebilir. Kredi boyunca hayat sigortası ve kasko zorunludur.

Ziraat Bankası kredi faiz oranları 2019 ile taşıt kredisi için başvuru formu, nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport fotokopisi, çalışma durumuna göre gelir belgesi, serbest meslek mensupları için, bağlı oldukları meslek kuruluşundan alınan üyelik belgesi fotokopisi, tüzel kişiliklerin ortağı olan kişilerden ortağı oldukları şirkete ait ana sözleşmenin yayımlandığı Ticaret Sicil Gazetesi ya da gazetelerin fotokopisi istenmektedir. Ziraat Bankası taşıt kredisi faiz oranları ise aylık %1,89’dur.

Ziraat Bankası Konut Kredisi Faiz Oranları

Ziraat Bankası, 120 aya kadar varan vadelerle konut kredisi kullandırmaktadır. Banka, satın alınacak olan konutun eksper​tiz değerinin azami yüzde 80’ine kadar kredi kullandırmaktadır. Krediye konu olan gayrimenkule ipotek yapılır. Gerekli görüldüğünde ek teminat talep edilebilir. Kredi boyunca hayat, konut ve zorunlu deprem sigortası yapılır. Ziraat Bankası kredi faiz oranları 2019 başvurusunda satın alınacak olan konutun tapusu talep edilmektedir. Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranları ise aylık yüzde 1,68’dir.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Ziraat Bankası, tüm bireysel ihtiyaçların kolayca karşılanması için ihtiyaç kredisi vermektedir. 36 aya kadar vadeli olarak kullanılan Ziraat Bankası kredileri faiz oranları, aylık 1,95’tir. Arzu edilen ödeme seçenekleriyle esnek bir yapıya sahip olan Ziraat Bankası kredi faiz oranları 2019 fırsatından yararlanmak için internet sitesinden, cep şubesinden ya da şubeden başvuru yapılabilir.

– Bunları da okuyabilirsiniz! –
Kredi Masrafları Nelerdir?
Kredi Çekerken Annem – Babam Kefil Olabilir Mi?
Hayat Sigortası Nedir?
Kredi Erken Ödeme Nedir?

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir