Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi | Çeşitleri | Hesaplama | Evrakları | 2019

Kamu bankalarından biri olan Ziraat bankası son yıllarda kendini oldukça yenileyerek modern bankacılık hizmetleri vermeye başladı. Günlük nakit akışı ve benzeri harcamalarınız için ziraat bankası ihtiyaç kredisi 2019 yılında hizmet vermeye devam edecek. Özellikle emekli ve öğrencilere yönelik kredi seçenekleri artık her aşamada her türlü işlem karşılığında veriliyor.

İhtiyaç kredisi seçenekleri birden fazla seçenekle müşterilerine sunuluyor. Ziraat bankası ihtiyaç kredisi almak için banka müşterisi olmanız gerekmez. Dilediğinizde şubeye giderek başvurunuzu gerçekleştirerek anında kredi alabilirsiniz. Müşteri notuna göre kredi limiti ve vadesi belirlenir. İhtiyaç türüne göre belirlenen kredi seçenekleri her bütçeye göre ayarlanabiliyor.

Bu Yazıda Neler Var?

Ziraat Bankası Kredi Başvurusu Evrakları 2019

Ziraat bankası ihtiyaç kredisi başvurusu için dilerseniz şubeye gitmeden işlem yapabilirsiniz. Şubeye gitmeden yapacağınız işlemler için banka maaş hesabına ya da müşterisi olmanız gerekmektedir. Müşterisi olmayan tüketiciler için bizzat şubeye giderek kredi talepleri iletilir. kredi almak için aşağıdaki evrakları bankaya teslim etmeniz gerekmektedir.

  • Başvuru Formu, banka tarafından verilecek
  • Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport fotokopisi,
  • Kişinin çalışma durumuna göre gelir belgesi(banka talebi üstüne)
  • Şubece istenebilecek diğer belgeler (müşteri bazında değişebilir)

Ziraat bankası ihtiyaç kredisi başvurusu için gerekli evraklarla birlikte gittiğinizde anında onay alır kredinizi çekebilirsiniz. Kredi faiz oranları 2019 yılı için %1,99 vade seçeneği ise en fazla 6 ay olarak belirlenmiştir.

Ziraat Bankası Kredi Çeşitleri 2019

Her türlü finansal ihtiyacınız için kullanabileceğiniz kredi çeşitlerini aşağıda inceleyebilirsiniz.

Bireysel Enerji Verimliliği Kredisi

Enerji verimliliği için bütün yatırımlarınızda tasarruf etmek için yalıtım, ısıtma, aydınlatma, mantolama gibi işlemleriniz için avantajlı kredi seçeneğini kullanabilirsiniz.

Birleştiren İhtiyaç Kredisi

Bütün borçlarınızı bir araya toplamak için kullanacağınız kredi ziraattan müşterilerine özel avantajlarla sunuluyor.

İmar Barışı Kredisi

Yapı kayıt belgesi sahibi olan müşterilerine her türlü işlemleri için kredi veriyor. İmar barışı kredileri için E-devlet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. 60 aya varan vade seçeneği ve kredi tahsis ücreti alınmadan kredi çekebilirsiniz.

İpotekli Bireysel Finansman Kredisi

Yüksek tutarlı kredi ihtiyaçlarınızda ipotek göstererek alabileceğiniz kredi için en yakın şubeye giderek koşulları değerlendirebilirsiniz.

Eğitim Kredisi

Her türlü okul kurs ve diğer eğitim masraflarınız için 36 aya varan vade seçenekleri ile eğitim kredisine başvurabilirsiniz. Bu kredi için teminat istenmez. Bireysel sigorta yapılması zorunludur.

Her türlü ihtiyacınıza uygun kredi seçeneklerinin detaylarını Ziraat.com.tr üzerinden öğrenebilir kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Ön başvuru onayı alarak şubeden sadece paranızı çekmeye gidersiniz. Vade ve faiz oranları için kredi çekeceğiniz gün içerisindeki değerleri incelemenizi tavsiye ederiz.

Ziraat Bankası Kredi Hesaplama 2019

Kullanmak istediğiniz Ziraat bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı ve vadesine göre hesaplama yöntemleri vardır. Kampanyalara dışında aldığınız kredilerde miktar ve vadeye göre artış sağlanabilir. Yani kampanya dışı krediler için miktar ve vade yükseldikçe tutarınız yükselebilir.Dosya masrafı ve buna ek olarak bireysel sigortalar kredi tutarına eklenerek müşteriden talep edilir.

– Bunları da okuyabilirsiniz! –
Kredi Masrafları Nelerdir?
Kredi Erken Ödeme Nedir?
Ziraat Bankası Borç Yapılandırma & 2019 Kredi Kartı Borcu Yapılandırma
Kolay Kredi Veren Bankalar

Ziraat bankası ihtiyaç kredisi, yıllık maliyet oranı hesaplanırken bütün masraflar eklenerek taksitlerinizi buna göre belirleyebilirsiniz. Dilerseniz masraflar için ayrı kredi seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Tercihinize göre ziraat bankası kredi hesaplama 2019 için İnternet üzerinden ziraat.com.tr adresinden kolayca yapabilirsiniz. Şubeye gitmeden yaptığınız hesaplamalar gün ve saate göre değişebilir. Güncel faiz oranını krediyi çekeceğiniz gün için değerlendirmelisiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir