Türkiye’nin Hesap İşletim Ücreti Veren Bankası

Hesap işletim ücreti denildiği zaman genellikle akıllara bankaların belirli aralıklarla yaptığı kesintiler gelir. Bu kesintiler altı aydan altı aya ya da her sene sonunda yapılır. Ancak bazı bankalar müşterilerinden kesinti yapmak yerine müşterilerine hesap işletim ücreti veriyor. Sunduğu farklı hizmet anlayışı ile adından söz ettiren En Para müşterilerine hesap işletim ücreti veriyor. 

Bankanın ücreti verme noktasında müşterilerine herhangi bir sıkıntı yaşatmadığı ve gerekli zaman diliminin geçmesi ile birlikte bu ücreti müşterilerinin hesaplarına yatırdığı biliniyor. Siz de bankanızın hesap işletim ücretinizi kesmemesi yerine size hesap işletim ücretini vermesini istiyorsanız En Para’yı tercih edebilirsiniz.

En Para Müşterilerine Farklı Bir Hizmet Sunuyor

En Para bankacılık anlamında vatandaşlara oldukça farklı hizmetler sunuyor ve bankacılık sistemlerinde yeniliklere imza atıyor. Bankanın sunduğu en önemli yenilik ise neredeyse tüm bankaların müşterilerinden hesap işletim ücreti kesintisi yaparken En Paranın bu kesintiyi yapmaması olarak karşımıza çıkıyor.

Banka hesap işletim ücreti kesintisi yapmamakla kalmıyor. Üstelik müşterilerine her sene sonunda hesap işletim ücretini hesaplarına ekliyor. Durumun böyle olması En Para’nın müşteri potansiyelini de giderek artmasını sağlıyor. Siz de bankanızın yaptığı hesap işletim ücreti kesintisinden sıkıldıysanız En Paralı olabilirsiniz. 

En Paralı Olmak Çok Kolay 

Hesap işletim ücreti kesintisi yapmaması ve bu ücreti müşterilerine ödemesi insanların En Parayı tercih etmesini sağlıyor. En Paralı olmak ise aslında oldukça kolay. En Paralı olmak isteyen kişilerin bankayı araması, internet üzerinden ya da en yakın QNB Finansbank şubesine giderek bankanın müşterisi olabilir. 

Ancak En Para internet üzerinden bankacılık hizmeti veren bir banka olduğu için aktif şubesi bulunmuyor. Dijital bankacılık sistemini aktif olarak kullanan En Para oldukça başarılı bir şekilde bankacılık hizmeti sunuyor. 

En Para Müşteriler Tarafından Beğeniliyor mu?

En Para müşterilerin oldukça beğendiği bir banka olarak karşımıza çıkıyor. Bankanın sunduğu hizmetlerin oldukça hızlı bir şekilde işlem yapma kolaylığını da sağlıyor. Müşteri odaklı bir hizmet anlayışını benimseyen En Para sunduğu hizmetlerle müşterilerinden tam not alıyor.  

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir