Türkiye Finans Kredi Kartı Başvurusu ve Sonucu Öğrenme | 2019

Bu Yazıda Neler Var?

Türkiye Finans Happy Kredi Kartı Başvurusu

Ülkemizde hizmet veren finansal kuruluşlar arasında yer alan Türkiye Finans, özel teşebbüs destekli bankalar arasında yer aldığı gibi aynı zamanda ülkemizde faizsiz kazancın temsilcisi olan katılım bankaları arasında yer almaktadır. Özellikle müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik olarak sunmuş olduğu finansal destek ürünlerinden olan Türkiye Finans Happy Kredi Kartını müşterilerinin kullanımına sunmaktadır. Alışveriş sırasında ödeme kolaylığı sağlayan ve aynı zamanda aylık faturaların düzenli bir şekilde gerçekleştirilmesine de yardımcı olan Happy kredi kartına sahip olmak isteyen Türkiye Finans müşterileri ilk olarak kredi kartı başvuru işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Türkiye Finans kredi kartı başvurusu için kullanılabilecek platformlar banka şubeleri ve internet bankacılığıdır.

Başvuru Formu : https://basvuru.turkiyefinans.com.tr/kart-basvuru

Happy Kredi Kartı Başvurusu için Gerekli Belgeler

Nüfus cüzdanı ve aylık gelir belgesi ile birlikte Türkiye Finans şubelerine giden banka müşterileri burada bulunan bireysel müşteri hizmetleri yetkilisi ile görüşmeleri gerekmektedir. Yapılan görüşme sırasında kredi kartı başvuru talebi banka görevlisine iletilmesi ile birlikte görevli talepte bulunan kişinin evraklarını inceledikten sonra Happy kredi kartı başvuru formunu doldurtacaktır. Banka müşterisi bu formu doldururken mümkün olduğunda eksiksiz bir şekilde yapmaya özen göstermesi gerekmektedir. Çünkü bankanın kart ile ilgili olumlu veya olumsuz dönüşü bu sistem üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Türkiye Finans kredi kartı başvurusu için kullanılabilecek bir başka platform ise, bankanın resmi web sitesidir. Detaylı bilgi için https://www.turkiyefinans.com.tr/tr-tr/bireysel/sayfalar/kredi-kartlari.aspx bu linki tıklayabilirsiniz. Banka müşterilerinin dışında dışarıdan kredi kartına sahip olmak isteyen banka müşterileri 4 aşamadan oluşan kimlik, meslek, iletişim ve onay bilgilerinin ardından kredi kartı başvuru işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirler.

Happy Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama

Türkiye Finans Happy kredi kartı başvuru sonucunu öğrenmek için 2 yol bulunmaktadır. Bunlar;

  • Başvuru yaptığınız şubeye giderek bilgi almak,
  • Diğer bir yol ise 0850 222 22 44 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak detaylı bilgi almak.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir