Simit Dünyası Bayilik Ücreti ve Bayilik Şartları

Yıllar öncesinde simitler yalnızca gezici sokak simitçilerinden alınabilirken, günümüzde açılan simit kafelerle beraber daha erişilebilir hale geldi. Artık sabah, öğle veyahut akşam zamanı fark etmeksizin istediğimiz vakit bu simit kafelerden birine gidip yanında çay veya ayranla simidimizi keyifle yiyebiliyoruz. Simit kafe markalarından biri olan Simit Dünyası bayilik vererek değişik yerlerde şube açmak üzere yeni yatırımcılara gelir kapısı açmış oluyor. Sen de Simit Dünyası bayilerinden biri olup, 7’den 70 herkesin sevdiği yıllardır süregelen bir yiyecek olarak simitten kendine sürdürülebilir bir kazanç kapısı açabilirsin. Büyük simit kafelerinden biri olan Simit Dünyası ile ilgili daha fazla bilgi edinmeniz bu bayiliği almanda tesirli olacaktır.

Bu Yazıda Neler Var?

Simit Dünyası’nın Çıtır Çıtır Simitleri Seni Bekliyor

Simit Dünyası, 1995 senesinde Ankara Kızılay’da küçük bir simit fırını olarak faaliyete başladı.  Simitlerini taş fırında pişirerek benzersiz çıtır çıtır bir lezzeti yakalayan Simit Dünyası, yıllardır süregelen simidi sokak tezgahlarından kafe konseptini alan ilk fırın oldu. Kısa müddet içinde müşterilerinin gösterdiği alakayla Kızılay etrafında 8 şube açarak hizmet alanını genişletti. Günün her saatinde müşterilerine sıcak Ankara simidi sunmayı amaçlayan Simit Dünyası, bir süre sonra kafelerindeki menülere başka lezzetleri de ilave ederek müşterilerine geniş bir ürün çeşidi sunmaya başladı. 23 senedir enfes simitleriyle müşterilerinde bağımlılık yapan Simit Dünyası, çıtır çıtır simitlerini daha geniş kitlelere eriştirme üzere bayilik vererek şube sayısını artırmayı hedefliyor.

Neden Simit Dünyası Kafeyi Açmalısın?

Simit, patronundan işçisine; büyüğünden küçüğüne; öğretmeninden talebesine kadar geniş kesimlere hitap eden, sadece Türklerin değil diğer milletlerin de damak tadına uygun bir yiyecektir. Yanında sıcak bir çayla yenilen simit sabah, öğle veyahut akşam herkes için gerçek bir keyiftir. Taş fırında pişirdiği çıtır çıtır Ankara simidini tüketiciyle buluşturan; Simit Dünyası da hem simit çeşitleri hem de diğer unlu mamulleriyle lezzet imtiyazını yaşamak isteyenlerin tercihidir.

Sekiz Adımda Simit Dünyası Bayiilik Müracaatı
Sekiz Adımda Simit Dünyası Bayiilik Müracaatı

Sekiz Adımda Simit Dünyası Bayilik Müracaatı

Yalnızca yemek için değil simidi iş fırsatı için de düşünüyorsanız; aşağıdaki adımları atarak siz de Simit Dünyası bayilik almak için müracaat edebilir ve kendi işinizin başına geçebilirsiniz.

  1. Adım Müracaat: İlk gerçekleştirmeniz şart http://www.simitdunyasi.com.tr/franchise linkinde bulunan ayrıntılı müracaat formunu doldurmak veyahut +90 (312) 419 88 48 numaralı telefonda bilgi almak olmalıdır. Müracaat formunda evvelki iş geçmişiniz, şubeyi açmayı düşündüğünüz lokasyon, simit kafeyi açacağınız dükkanın mülkiyet vaziyeti, yatırım bütçeniz, verebileceğiniz referanslar, kafenin ortaklı olup olmayacağı, gibi bazı bilgiler isteniyor.
  2. Adım Ön Müzakere: Yaptığınız bayilik başvurusunun değerlendirilmesi neticesinde; uygun bulunduğunuz takdirde Simit Dünyası yetkilileri ayrıntıları konuşmak üzere sizi yüz yüze müzakereye çağırıyor.
  3. Adım İş Tasarısının Sunumu: Ön müzakereniz pozitif sonuçlandıysa artık sıra Simit Dünyası İdare Heyeti’na sunmak için detaylı bir iş tasarısı hazırlamanız gerekli.
  4. Adım Doğru Bayinin Seçimi: Hazırlayıp İdare Heyetine sunduğunuz iş tasarısının incelenmesi neticesinde bizzat simit kafede bulunup bulunamayacağınız; bu iş için uygun olup olmadığınıza karar veriliyor ve diğer adaylar arasından sizin seçilip seçilemeyeceğiniz belli oluyor.
  5. Adım Protokolün İmza atması: Seçilen bayi olursanız Simit Dünyası ile ön protokol imzası atıyorsunuz.
  6. Alışma ve Hazırlanma Dönemi: Bu dönemde siz ve kafede çalışacak personeliniz için eğitim veriliyor. Diğer taraftan dükkanın dekorasyon çalışmaları da başlıyor.
  7. Uygulamalı Eğitim: Bu evrede dükkanda tüm personeliniz ile birlikte teorik ve pratik eğitimleri alıyorsun.
  8. Net Sözleşme ve Şubenin Açılışı: Tüm süreçlerde karşılıklı olarak rastgele bir sıkıntı yaşamadıysanız; artık Simit Dünyası ile net kontrata imza atarak, simit kafeni açabilir ve faaliyetlerine başlayabilirsiniz. Şimdiden bol kazançlar.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir