Polo Garage Bayilik Bedeli ve Şartları

Tamamen yerli sermaye ile kurulmuş olan Polo Garage ülke genelinde bayilik vermeye başladı. Bayilik sistemiyle her yerde bulunan temsilcilikleriyle vasıtasıyla ek gelir tüm Türkiye’deki müşterilerine anında ulaşabilme amacı gütmektedir. Böylece her açıdan kaliteden taviz verilmeksizin gerçekten de sıra dışı olma yönünden değerlendirildiği zaman her anlamda eşsiz yaklaşımlar sunulmaktadır. Bütünüyle ortada duran bu özellikler de hesaba katıldığı zaman her açıdan Polo Garage farkını bir kere daha yansıttığını kesinlikle dile getirmemiz gerekecektir.

Bu Yazıda Neler Var?

Polo Garage Bayilik Şartları

Mağazanın mutlaka şehrin en çok tercih edilen popüler alışveriş merkezinin içerisinde yer alması isteniyor. Bu mağazanın 120 metrekarelik geniş alanının olması, her iki yandan geniş olması ve 75 metrekaresinin teşhir alanına ayrılması isteniyor. Kadın, erkek ve çocuk giyiminde tercih edilen ve 1994 yılından bu yana hizmet veren marka her anlamda mağazacılık sektörünün parlayan yıldızlarından biri olma yolunda istikrarlı bir şekilde adım adım geleceğe uzanmaktadır.

Polo Garage Bayilik Bedeli

Öte yandan söz konusu Polo Garage bayisi olmak franchise veren firmalar isteyenlerin başlangıç olarak 50.000 TL sermayeye sahip olması, franchise bedeli ve katma değer vergisini ödemesi öngörülmektedir. Öte yandan tekstil sektöründe çalışma deneyimi ve de bu alanda kariyer planının olması da her açıdan düşünülen diğer özellikler arasında geliyor. Bunun yanı sıra ilk 12 ayda yatırımın kazanç olarak yeniden yatırımcısına döneceği belirtilmektedir. Bütünüyle ortada duran bu yöndeki yaklaşımlar esas alındığı zaman her açıdan tamamen kaliteden taviz vermeksizin çalışmaların sürdürüldüğünü kesinlikle dile getirmemiz gerekmektedir.

Polo Garage Bayilik Bedeli
Polo Garage Bayilik Bedeli

Polo Garage Bayilik Desteği

Polo Garage tarafından bayiliklere verilen destekler arasında operasyonel süreçlere yönelik giderlerin karşılanması desteği ilk sırada gelmektedir. Bunun yanı sıra personel seçme ve yerleştirme, personel eğitimi ve personel giderlerinin karşılanması gibi tüm süreçlerde de destek verilir. Eğitimler 1 haftalık süreci kapsamaktadır. Öte taraftan yine dikkat çeken noktalardan birisi olması açısından değerlendirildiğinde; her anlamda bayiliklerin tamamıyla eşsiz yaklaşımları öngördüğünü de net olarak belirtmemiz gerekmektedir. Bütünüyle ortada duran bu sıra dışı özellikler yönünden de gerçekten de bütünüyle bayiliklerin kaliteli yaklaşımlara dayanarak hizmet ortaay koyması mümkün hale gelecektir.

Polo Garage Merkez Ofis

Mithat Paşa Mahallesi, Selanik Bulvarı, No: 157 Eyüp/İstanbul – 0 (212) 282 42 63 numaradan ulaşabilirsiniz. Eleman ilanları veya 0 (212) 279 28 58 numaradan da faks çekebilirsiniz.

Polo Garage Çağrı Merkezi

444 76 56 numaradan da 7/24 her anlamda satış sonrası hizmet, bayilik desteği ve daha birçok konuda teknik destek almanız mümkün olacaktır. Bu sayede sizler de tümüyle ortada duran bu yaklaşımlara dayanarak müşterilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak anlamında bu numaradan arayarak her türlü soru görüş ve önerilerde bulunabilirsiniz. Polo Garage tarafından ayrıca pologarage@pologarage.com adresinden de her açıdan elektronik posta yoluyla irtibat kurmanız mümkün olacaktır.

Polo Garage Misyon & Vizyon

Polo Garage tekstil sektörünün tamamen yerli markası olarak 1994 yılından bu yana hizmet vermektedir. Sadece ülkemizde değil yurt dışındaki birçok mağazalarıyla da kadın, erkek ve çocuk giyimin belirleyicisi olmaya devam etmektedir. Hedefi ülke ekonomisini tamamen yerli üretimle geleceğe taşımak, istihdamı arttırarak ülkenin gelişmişliğini sağlamak olarak belirtilmektedir. Tümüyle ortada duran bu özelliklerinin haricinde yine dikkat çeken bir başka yaklaşım tarzı olarak; her anlamda ülkenin tamamen çağdaş yeniliklere ayak uydurarak tüm üretimlerinin yenilenen tasarımlarla ve geliştirilmiş üretim araçlarıyla gerçekleştirilmesini sağlamak olarak belirtilmektedir. Bütünüyle ortada duran bu seçkin özellikler de her açıdan farkını ortaya koyan yönler olarak söylenebilir.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir