Papino Pizza Bayiliği Nasıl Alınır? Papino Pizza Bayilik Maliyeti

İtalyanların öne sürmüş oldu yiyeceklerden bir tanesi olan pizza, ülkemizde de oldukça rağbet görmektedir. Özellikle pizza severler tarafından çok tercih edilen bir yemek olan pizzalar aynı zamanda iyi bir girişim sektörü olabilir.

Pizza dükkanları genellikle bayilik üzerine çalışmaktadır. Yani piyasadaki pek çok pizza dükkanı bayilik üzerine açılmıştır. Bu dükkanların arasında son zamanların yükselen trendi Panino Pizza’da yer almaktadır. Eğer pizza dükkanı açmaya karar verdiyseniz Panino Pizza‘nın bayilik şartlarını ve imkanlarını incelemenizi tavsiye ederiz.

Bu Yazıda Neler Var?

Panino Fabs Pizza Nedir?

Panino Fabs Pizza, 2009 senesinde Ferhat Turhan tarafından kurulmuş olan bir gıda işletmesidir. İlk olarak Ege bölgesinde kurulan Panino Pizza daha sonradan Türkiye’nin farklı bölgelerine yayılmaya başlamıştır. Türkiye’nin her bölgesine yayılmayı hedefleyen pizza markası, ağını genişletmek için bayilik vermeye başlamıştır.

Türkiye genelinde 34 farklı yerde dükkanı bulunan Panino Pizza, hızlı bir büyüme sergilemektedir. Senelerdir sektörün içerisinde olan pizza markası müşteri odaklı ve daima sütle yoğrulmuş taze hamur lezzetini müşterilerine sunmaktadır.

Neden Panino Fabs Pizza?

papino pizza bayilik

Karlı Kazanç

Panino Pizza, yatırımcısını düşünen bir bayilik hazırlamıştır. Sürekli olarak kârlı fırsat ve pazarlama desteği sunmasının yanında, yatırıcılar elde ettiği cirodan herhangi bir kar payı ödemezler. 

Sürekli Pazarlama Faaliyeti

Sürekli olarak büyümeye devam eden Panino pizza, her zaman için bayilerine açık hava ve internet reklamları ile şubelerine destek vermektedir. Aynı zamanda kampanyalar hakkında bilgi vermektedir. Dükkanınızın bulunduğu konuma göre demografik ve ekonomik olarak analiz eder. Bunun sonucunda bu lokasyona özel kampanyalar düzenler.

Özel Pizza Hamuru, Eşsiz Lezzet

Taze süt ile günlük olarak üretilen Panino hamurları tüm şubelere günlük olarak ulaştırılmaktadır. Panino markasının tüm bayilerinde ürün lezzetinin korunması için her bayiye sektörün en güvenilir markalarının ürünleri sunulmaktadır.

Ayrıca müşterilerin taleplerini de önemseyerek en iyi pizzayı sunmak için çalışmaktadır. bunun için anketler düzenleyerek şubelerin lezzet eğilimlerini ölçmektedir. Tüm mağazalar bu sonuçlara göre şekillenmektedir.

Teknik ve Mağaza İçi Destek

Panino pizzaya katılacak olan yatırımcılar, teknik becerilerini geliştirmelerini sağlayacak bir eğitim programına dahil olmaktadır. Bu eğitim sayesinde Restoran içi pazarlama, teknik operasyonlar, marka standartları ve restoran içi yönetim becerileri gelişmektedir. Eğitimi başarıyla tamamlayan kişiler dükkan açmak için hazırdır.

Açılışa Destek

Şube açılışıyla beraber, şubenize marka tarafından ilgili şube sorumluları görevlendirilir. Böylece bu süreç içerisinde sizin danışmanlığınızı yapar ve teknik konularda yardımcı olarak sürecin profesyonel bir şekilde yürütülmesini sağlar.

Nasıl Panino Pizza Bayisi Olurum?

papino pizza bayilik

  • Başvuru: Bayilik almak için Panino Pizza’nın resmi web sitesinden ön başvuru formu doldurmanız gerekmektedir. Bunun için buraya tıklayarak direkt olarak siteye girebilirsiniz.
  • Değerlendirme ve Davet: Başvuru formu değerlendirildikten sonra eğer olumlu sonuç aldıysanız, Panino Pizza çalışanları tarafından görüşmeye davet edileceksiniz. Bu görüşmede finansman, yönetim, operasyon ve benzeri konulardaki tecrübeleriniz değerlendirilecektir.
  • Sözleşme: Eğer olumlu bir sonuç alırsanız sözleşme imzalama aşamasına geçeceksiniz. Sözleşme imzalandıktan sonra sizin bayilik alacağınız bölge bayilik alımlarına kapatılır.
  • Eğitim ve Sertifika: Sözleşme işlemleri tamamlandıktan sonra 15 günlük bir eğitim almanız gerekmektedir. Panino Fabs Eğitim Departmanı verilen eğitimi başarıyla tamamladıktan sonra sertifika almaya hak kazanırsınız. Ayrıca şubeniz açıldığı zaman bir süreliğine şubede eğitimler devam edecektir.
  • Kiralama: Panino Fabs Emlak Geliştirme Departmanı tarafından şube açacağınız alanın kiralama çalışmaları başlar. Alternatif dükkanlar arasından şube konseptine ve fizibilitesine uygun noktalar seçilir ve kira sözleşmesi yapılır.
  • Mimari Proje: Kiralama işlemlerinizi bitirdikten sonra Panino Fabs Mimari Ekibi tarafından restoranın projesi çizilir. Daha sonra şube konseptine uygun olarak gerekli ekipman tedariki sağlanır ve pazarlama ürünleri şubeye taşınır.
  • Personel: Şubedeki çalışmaların en iyi şekilde yürütülebilmesi için restoran yöneticisi, kasiyer-servis elemanı, mutfakçı ve motorcu alımları yapılır.
  • Açılış: Tüm bu aşamalara tamamlandıktan sonra Franchise sahibi, çalışanlar ve Panino Fabs Yönetiminin katılımıyla şube açılışı yapılır.

Papino Pizza Bayilik Maliyeti Nedir?

Papino Pizza bayiliği almak için 80 bin lira isim hakkı ödemeniz gerekmektedir. Ayrıca yapacağınız masraflar da ortalama olarak 200 bin lira civarında olacaktır. Yani Papino Pizza dükkanı açmak için yaklaşık 300 bin lira gibi bir sermayeye sahip olmanız gerekmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir