Padişah Halı Bayilik Bedeli ve Şartları

Erdemoğlu Holding tarafından Türk ve dünya halılarının bayilik en nadide koleksiyonlarını bir arada sunan Padişah Halı; 2004 yılından bu yana hizmet vermektedir. Türkiye’nin tüm satış noktalarına dağılarak markanın her yerde temsil edilebilir olmasını sağlayan yaklaşımla hareket eden Padişah her anlamda kaliteden ödün vermeksizin çalışmalara yer vermektedir. Bütünüyle ortada duran bu yaklaşımlar doğrultusunda da her anlamda Türk ve dünya halılarının en seçkin örneklerini müşterileriyle buluşturmaya devam etmektedir. 2011 yılından itibaren bayilik veren firmalar arasında yer alan Padişah halı bu anlamda hem bayiliklerinin yüksek kâr marjından daima kazanç elde etmesini hem de birbirinden dikkat çeken koleksiyonlarıyla halıcılık sektörünün lider firmasında kariyer yolculuğuna çıkılmasını mümkün kılmaktadır.

Bu Yazıda Neler Var?

Padişah Halı Koleksiyonları

Padişah markasıyla bugün Zeugma halısı, Tibet halısı en çok dikkat çeken koleksiyonları arasında geliyor. Bunun yanı sıra modern ve klasik tasarımlar da yine söz konusu koleksiyon halıların arasında yer almaya devam etmektedir. Tüm bu ortada duran yaklaşımlar doğrultusunda düşünüldüğü zaman her anlamda Türk halıcılığının günden güne ilerlemeye devam ettiğini kesinlikle dile getirmemiz gerekecektir. Bütün bunlar da her halükarda öne çıkan özellik olmaya devam etmesi adına son derece önemli bir yaklaşım olmayı sürdürmektedir.

Padişah Halı Bayilik

Şu anda 13 bölge bayiliği bayilik veren firmalar bulunmaktadır. Bunun dışında 4000’in üzerindeki satış noktasıyla da Padişah markasıyla bütün halıların müşterileriyle buluşmasına yönelik çalışmalar sürdürmektedir. Ortaya koyduğu tüm bu etkin yaklaşımlara dayanarak her anlamda kaliteden taviz vermeksizin tamamen sıra dışı özelliklere dayanarak müşterilerinin beklentilerini karşıladığını söylemek mümkün. Bayiliklerde aranan temel şartları şu şekilde sıralamak gerekmektedir:

Padişah Halı Bayilik
Padişah Halı Bayilik
  • Halıcılık sektörüne ilgi duymak
  • Tercihen daha önce bu sektörde iş deneyimi bulunmak
  • Padişah prestijini bulunduğu konum itibariyle en iyi şekilde temsil edebilmek
  • 12 m² görsel düzenleme alanına ve 350 m² geniş alana sahip olmak
  • En işlek cadde üstünde yer almak belli başlı temel şartlardır.

Fiyat olarak net bir açıklama yapılmamış olsa da tahmini olarak 500 bin liralık minimum sermayenin banka teminatlı gösterilmesi şartı yer almaktadır.

Padişah Halı Fabrika

Padişah halı koleksiyonlarının nerede üretildiğini de söylemek gerekir. Padişah markasıyla gerek ülkemizde franchise gerekse; dünyanın dört bir yanında alıcısını bulmaya devam eden halılar Gaziantep ilinin Şehit Kâmil ilçesindeki 4. Organize Sanayi Bölgesi Vali Lütfullah Bilgin Bulvarı No: 21’de yer almaktadır. buradan her yere ulaştırılan birbirinden şık ve klasik koleksiyon üretimleriyle Türk halıcılığının başkenti olmaya devam eden Gaziantep’ten en iyi üretimler gerçekleştirilmektedir.

Padişah Halı Merkez Ofis

Padişah markasının sahip olduğu tüm özelliklere dayanarak merkez ofis binasının yani genel müdürlük binasının da aşağıda yer alan adresi bulunmaktadır:
Merkez Mh, 29 Ekim Cd, No:21 Yenibosna/İstanbul merkez ofis adresi olmaya devam etmektedir.

Tümüyle ortada duran bu yaklaşımlara dayanarak her anlamda Türkiye’nin dört bir yanına birbirinden şık ve gösterişli halıların ulaştırılmaya devam edildiğini de kesinlikle dile getirmemiz gerekmektedir. Bütünüyle bunlar da Türk halıcılığının ilerlemesi adına ortada duran seçkin yaklaşımlar arasında gelmektedir.

Padişah Halı İletişim

Padişah halıya 0212 654 69 50 numaradan ya da 0212 652 04 05 fax numarasından her türlü konuda soru ve görüş alabilmek adına ulaşabilmeniz mümkün olmaktadır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir