Merinos Halı Bayilik Bedeli ve Şartları

Erdemoğlu Holdingin bir parçası olmaya devam eden Merinos halı bayilik (franchise) 1970’te sadece kilim dokuma tezgahlarıyla başladığı halıcılık faaliyetlerinde şu an günümüzde dünyanın prestijli halıcılık sektörüdür. Mehmet Erdemoğlu tarafından kurulduğu günden bu yana; kesintisiz olarak büyümeye devam eden Merinos ülke genelindeki bayilikleriyle de her açıdan gücüne güç katma yolunda azimle ilerleyiş göstermektedir.

Bu Yazıda Neler Var?

Sosyal Sorumluluk Projeleri

Sadece halıcılık sektöründe değil bunun yanı sıra eğitim alanında da ciddi atılımlar gerçekleştirmektedir. Holding olarak ülke genelindeki kütüphane, öğrenci yurtları ve daha pek çok eğitim kurumlarıyla her anlamda hizmet vermeye devam etmektedir. Bütün bu ortada duran özellikleri neticesinde de gerçekten de hem istihdamı arttırmak hem de sosyal sorumluluk projleriyle ilk sıralarda gelmek anlamında dikkatleri üzerine çekmektedir.

Üretim Tesisi

Erdemoğlu Holding çatısı altında; Padişah, Dinarsu ve İmparator markaları bir çatı altında birleştirilerek Merinos adıyla gerek ülke çapında gerekse dünya genelindeki elliye yakın şubeleriyle hizmet vermektedir. Her anlamda müşterilerinin beklentilerini karşılamaya devam eden yaklaşımla hareket ederek Gaziantep’teki üretim tesisinde tüm üretimlerini yürütmektedir. Merinos halıları 650.000 m² açık ve 125.000 m² kapalı üretim tesisinde 1800 ton halı üretimi gerçekleştirmektedir.

Böylece her açıdan ülkemizin en çok tercih edilen halı markası olma yolunda adım adım ilerlemeye devam etmektedir. Merinos 2004 yılından itibaren ev dekorasyon ürünleri, yatak takımı, oturma grubu, baza gibi diğer yaşam alanlarında da her açıdan üretimlerine devam ederek çalışmalarda bulunmaktadır. Böylelikle her açıdan kaliteden ödün vermeksizin her yönden birbirinden kaliteli birinci sınıf üretimlerini gerçekleştirme yolunda kararlılıkla adım adım ilerlemektedir.

Merinos Halı Bayilik Şartları

Siz de Erdemoğlu Holding bünyesine katılmak istiyorsanız Türkiye genelinde verilen bayilik ağıyla bu büyük dev holdingin bir parçası olabilirsiniz. Her açıdan kaliteden taviz vermeksizin günden güne ilerlemeye devam eden yaklaşımla esas alındığı zaman dikkat çeken noktaları ele alındığında tüm Merinos bayilik almak konusunda şu konularda birtakım şartlar talep edilmektedir:

  • 250 metrekarelik genel alan
  • 80 metrekarelik Showroom alanı
  • Maksimum 250.000 yatırım sermayesi başlangıç olarak
  • Franchise giriş bedeli + KDV temel olarak mali anlamda istenen şartlardır.
  • Ayrıca en işlek caddelerin üstünde açılması da her anlamda aranan şartlar arasında gelmektedir.

Merinos Halı Genel Müdürlük İletişim

Her bakımdan Merinos halılarının sahip oldukları tüm özellikler yönüyle şu adreste yer aldığını belirtmemiz gerekir; Yenibosna Merkez Mh, 29 Ekim Cd, No:21 Bahçelievler/İstanbul genel müdürlük adresi olma özelliği taşır. Bunun yanı sıra ortada duran yaklaşımlar ışığında incelendiği zaman her halükarda 0212 654 69 50 numaradan da her türlü ulaşım sağlamanız mümkün olacaktır.

Öte yandan info@merinos.com.tr adresinden de her anlamda iletişim kurmanız mümkün hale gelmektedir. Böylelikle sizler de bayilik olarak bayilik veren firmalar ve fiyatları yüksek kazanç elde etmek, Merinos’u en iyi şekilde temsil etmek özelliğiyle dikkat çekeceksiniz.

Merinos Halı Bayilik Desteği

Merinos tarafından bütün bayiliklere verilen teknik desteklerden de kesinlikle söz etmemiz gerekmektedir. Bayiliklerin her bakımdan personel seçme ve yerleştirme, %35 kâr marjı, insan kaynakları, operasyonel süreçler ve daha birçok konuda detaylı bir şekilde destek sağlanması mümkün olan iş fikirleri teknik özellikler olarak kesinlikle değerlendirilir. Bütünüyle ortada duran bu yaklaşımlar ışığı altında yine dikkatlerden kaçmayan bir başka nokta olarak her anlamda bayiliklerin; reklam, satın alma, lojistik ve kargo gibi süreçlere yönelik olarak da her anlamda desteklenmesi yoluna gidilmektedir. İşte sizler de bayiliklerin bir parçası olmak ve Erdemoğlu ailesine katılmak istiyorsanız hemen franchise başvurunuzu yapın.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir