Maaş Bordrosuz Kredi Veren Bankalar

Maaş bordrosu, nedir öncelikle onu tanımlayalım. Belli başlı bankalar tarafından istenilen, kredi başvurusu esnasında kişinin gelir dengesini anlamak için istenilen bir belgedir. Ancak bordrosuz kredi veren bankalar da mevcuttur. Bazı durumlarda ise gelir belgesini ibraz etmek güç olabilir veya maaş bordrosu olmayabilir. Bu gibi durumlarda ise bankanın talebini yerine getirilmeyebilir.

Bu sebeple maaş bordrosuz kredi veren bankalar daha çok tercih edilmektedir. İşlemlerinizi herhangi bir belgeye gerek kalmadan halledilmektedir.

Bordrosu olmadan kredi veren bankalar hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Bu Yazıda Neler Var?

Maaş Bordrosuz Kredi Veren Bankalar Var Mıdır?

Neredeyse bütün bankalar maaş bordrosu olmadan kredi verebilmektedirler. Tabi bunun için bazı önemli hususlar bulunmaktadır. Siciliniz düzgün olması, bankada kullandığınız ürünlerin ödemesinde herhangi bir gecikme yaşamaması gerekmektedir. Bu problemler ile karşılaşmıyorsanız kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Kredi başvurusu yaptıktan sonra onay süreci vardır. Burada da kredi notunuz devreye giriyor. Eğer notunuz yüksek ise diğerlerine göre daha rahat onay alıyorsunuz. Bunun dışında belgesiz kredi kullanabiliyorsunuz. Böyle durumlarda yapacağınız ilk şey bankanın sizden hangi sebeple belge istediğini analiz etmektir.

Kredi notunuz düşük ise hemen yükseltemezsiniz belli bir zamana ihtiyacınız olacaktır. Kredi notunuz çok düşük değilse kefil ile kredi kullanmak ile bu sorununuzu çözecektir.

Maaş Bordrosu Olmadan Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Sizlerde maaş bordrosu vermeden kredi kullanmak istiyorsanız, sizlere sayacağımız bankalara göz atmanız gerekecektir. Yine de önceden çalıştığınız bankalardan başvuru yapmak onay şansınızı artıracaktır. Maaş bordrosu olmadan kredi veren bankalar şu şekildedir;

  • Garanti BBVA: Global bir banka konumunda olduğu için son derece güvenli ve piyasaya hakim bir bankadır. Maaş bordrosuz ihtiyaç kredisi kampanyasında faiz oranı %2,19 veya %2,43 arasında seyir göstermektedir.
  • Türkiye İş Bankası: Türkiye’nin köklü bankalarından biridir. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutar. Kırk bin liraya kadar bireysel ihtiyaç kredisini internet bankacılığından gerçekleştirebilirsiniz. Faiz oranı ise %2.30 civarındadır.
  • Akbank: Sigortalı veya sigortasız olan kişilerin faiz oranı farklı olarak belirlenmiştir. Sigortalı bireyler için faiz oranı %2.37, sigortasız bireyler için ise %2.47 şeklindedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir