Little Caesars Pizza Bayilik Bedeli ve Şartları

Bu Yazıda Neler Var?

Little Caesars Pizza Bayilik

Franchise veren firmalar arasında belki de en eski, köklü ve güvenilir olan firma olarak karşımıza çıkan Little Caesars Pizza 1959 yılından beri hizmet vermektedir. Sektörün en hızlı büyüyen firması olan Little Caesars Pizza önde gelen uluslararası 3 büyük pizza zincirinden bir tanesi. Kurulduğu 1959 yılından itibaren büyük bir hızla gelişen ve günümüzde 28 ülkede 5000’den fazla uluslararası restorana sahip olan Little Caesars Pizza bayilik vererek 1996 yılından beri de ülkemizde hizmet veriyor.

Little Caesars Pizza Bayilik
Little Caesars Pizza Bayilik

Neden Little Caesars Pizza

Bayilik veren o kadar firma varken neden Little Caesars Pizza’dan bayilik alman gerektiği konusundan birkaç önemli noktayı belirtmek isterim. Öncelikle gıdaya yatırım yaptığın için krizlerden etkilenmen neredeyse imkansız; yatırım bedelini en geç 3 sene içerisinde geri alabilirsin, profesyonel ve alanında uzman bir kadro tarafından eğitim çalışmaları yürütülür; sağlanan reklam ve pazarlama desteği ile rekabet ortamında önce çıkarsın ve nakit çalışan bir işe sahip olursun.

Little Caesars Pizza’nın Farkı Nedir?

Little Caesars Pizza’yı diğer franchise veren firmalar ve fiyatları ile karşılaştırdığında ne kadar karlı bir işe yatırım yaptığını anlayacaksın. Diğer pizza zincirleri ile karşılaştırıldığında, sadece Little Caesars’da uygulanan her gün her şube için üretilen taze hamur, stok ömrünü uzatmak için katkı maddeleri kullanılmaz, pizzalarda kullanılan doğal ve gerçek mozarella peyniri ve kullanılan diğer kaliteli malzemeler ile Little Caesars rakiplerinin çok çok önünde yer almaktadır.

Little Caesars Pizza Bayilik Şartları

Yatırım bedelinizi en fazla 3 sene gibi kısa bir sürede geri alabileceğiniz Little Caesars Pizza için; 220.000 $ + KDV’den başlayan fiyatlar ile yatırım yapma şansına sahipsiniz. Özetlemek gerekirse; bayilik bedeli için 40.000$ + KDV, dekorasyon için 70.000$ + KDV, Ekipmanlar – 50.000$ + KDV Bilgi işlem, Yazılım, Donanım – 14.000$ + KDV Diğer Ekipmanlar / Mobilyalar – 15.000$ + KDV Yasal işlemler, Kiralama, Pazarlama vb. Giderler – 20.000$ + KDV olmak üzere, toplamda 200.000$ – 220.000$ + KDV gibi bir yatırım bütçesi gerektirmektedir. Bu fiyatlar kullanılacak mekanın büyüklüğü, yapısı ve konumuna göre değişiklik göstermektedir. Reklam katkı payı olarak %4 ve net kazançtan %8 oranında bir pay ödemeniz gereken Little Caesars bayilik en karlı yatırım alanlarından biri olarak karşımıza çıkıyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir