Kredi Notu 0 Olana Kredi Veren Bankalar Listesi

Bir bankadan kredi almak için öncelikle kredi raporunuzu kontrol etmeniz gerekmektedir. Kötü bir kredi geçmişiniz varsa ve kredi notunuz düşükse banka başvurunuz olumsuz sonuçlanacaktır. Banka kredisine başvuran birçok müşteri, kredi geçmişi olmayan müşterilerdir. Kredi notu 0 olan bir müşteri, kredi geçmişi kötü olan bir müşteri ile aynı krediden yararlanamaz. Bankalar, banka sicilleri olmadığı için kredileri sevmezler. Ancak bu her banka için geçerli değil. Kredi notunuz 0 olsa bile yine de bankadan kredi alabilirsiniz. Bankaya bağlı olarak, minimum limit olsa bile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu kredi ihtiyaç kredileri için geçerlidir. Sıfır olmayan bir ipotek veya taşıt krediniz varsa kefil isteyebilirsiniz. İstenirse, kredi notu düşük olan bankalara kredi notu veren bankalar hakkında bilgi veriniz.

Bu Yazıda Neler Var?

Kredi Notu 0 Olana Kredi Veren Bankalar Var Mı?

Kredi notu 0 olan vatandaşların kredi alabilmesi için müşteri olması gerekmektedir. Örneğin iş yerinizde en az 6 ay çalışmış ve sigortalı olmanız gerekmektedir. Sigortalı değilseniz ve işsizseniz kredi kartı 0 yen ise kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Düzenli olarak çalışıyorsanız kamu bankalarından kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu bankaya 30.000 TL’ye kadar başvuru yapabilirsiniz. Bu bankalar arasında Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank bulunmaktadır. Kredi notu sıfır olan diğer bankalar Garanti Bankası, Denizbank ve Akbank’tır. Siz de bu bankalardan ucuz kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Belgeler banka şubelerinden ödünç alınabilir.

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Kredi notu 0 veya 1100 puanın altında olan vatandaşlara kredi veren bankalar bulunmaktadır. Öncelikle size Fibabanka kredisinden bahsedeyim. Fibabanka, kredi notu düşük vatandaşlara 15.000 TL’ye varan kredi imkanı sunuyor.

Bu bankaya başvurmak için kefilinizden belgeleri alıp size en yakın Fivabanka şubesine gitmeniz gerekiyor. Bu bankanın geliri yoksa kredi çekemez.

Kredi Sicili Bozuk Olana Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Kredi notu düşük olup da başvuru yapmamış kişilere bile kredi verilmektedir. Kredi başvurusunda bulunduğunuz bankadan ipotek başvurusunda bulunabilirsiniz. Emekli veya devlet memuru iseniz, kredi notunuz veya kredi siciliniz ne olursa olsun kredi alabilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen Devlet Memurlarına Borç Verme sayfamızı ziyaret edin.

Kredi geçmişinizden dolayı kredi alamıyorsanız ipotek alarak kredi alabilirsiniz. Bunun için Mortgage Kredi Bankası sayfasını ziyaret edin ve bu banka hakkında bilgi edinin.

Ziraat Bankası Kredi Notu Düşüklere Kredi Veriyor Mu?

Ziraat Bankası, kredi notu düşük olan sıfır kredi notuna sahip bir bankadır. Bu bankadan kredi alabilmek için uzun saatler çalışmanız ve en az 6 aylık sigortanızın olması gerekiyor. Kredi başvurunuzu belgelerinizle birlikte size en yakın Ziraat Bankası’na yapabilirsiniz. 30.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli kredi alabilirsiniz. Ödeme yapan Ziraat Bankası müşterisi olarak, kredi notunuz düşük olsa bile dilediğiniz kadar kredi çekebilirsiniz. Size en yakın banka şubesine kredi başvurusunda bulunmanız daha sağlıklıdır.

Kredi Notu Sıfır Olana Kredi Kartı Veren Bankalar

Kredi puanı sıfır olan vatandaşların puanlarını hızlı bir şekilde yükseltmek için kredi kartı almaları gerekiyor. Kredi notu 0 olan herkes kolayca kredi kartı oluşturabilir. Aldığınız kredi kartı ilk veya minimum tutardır. Borçlarınızı ödemek için düzenli olarak para harcayarak hem kredi puanınızı hem de kredi kartı limitinizi yükseltebilirsiniz. Kredi notu 0 olan kolay kredi kartı bankası.

  • Akbank Axess Kredi Kartı
  • Deniz Bank Bonus Kredi Kartı,
  • Yapı Kredi Dünya Kredi Kartı
  • Odeabank Bank O kredi kartı
  • İş Bankası Maksimum Kredi Kartı

Maaşınızı bir bankadan alıyorsanız, öncelikle o bankadan kredi kartı başvurusu yapmanız gerekmektedir. Örneğin TEB Bank’tan ödeme alıyorsanız TEB Bank kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Kredi Notum Düşük Nasıl Yükseltebilirim?

Yinelenen ödemeler, kredi kartı veya kredi kartı ürün yükseltmelerini kolaylaştırır. Burada kredi notlarının hızlı bir şekilde düşmediğini ve hızlı bir şekilde yükselmediğini unutmayın. Kredi kullanıyorsanız bu kredi paylaşımını bir gün bile ertelemeyin.

Bu olumsuz durum puanınızı anında etkiler. Kredi kartı kullandığınızda asla asgari tutarı ödemeye devam etmezsiniz. Aylık borcunuzu tam olarak ödeyemiyorsanız, minimum ödeme yapın. Kredi kartınızdan nakit çekmeniz bile kredi puanınızı düşürür. Kredi kartınız ile alışverişe devam edin, aynı gün ödeyin.

Bu da 3-4 ay sonra kredi puanınızı yükselterek limitlerinizi artırmanıza ve kredi kazanmanıza yardımcı olur. Kredi kartınız varsa bir ay sonra başka bir bankaya başvurun. İki kredi kartı olan müşteriler daha pahalı olacaktır.

Kredi notu 0 olan kişilere kredi veren bankalar için yukarıdaki bilgilere bakın. Bu bankalardan hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir