Kahve Durağı Bayilik Bedeli ve Şartları

Sizde franchise veren firmalar arıyorsanız, bu yazımız tam size göre. Eğer bir kafe açmak istiyorsanız ve hangi firma ile çalışacağınıza karar veremiyorsanız, Kahve Durağı ile çalışmayı düşünebilirsiniz. Kahve Durağı yerli bir marka olmak ile birlikte, müşterilerine sunduğu kahve çeşitleri ile vazgeçilmez olmayı başarmıştır. Yerli bir marka olan, Kahve Durağı ile çalışmaktan haz alacağınızdan eminim.

Bu Yazıda Neler Var?

Kahve Durağı Hakkında

2009 yıllında İzmir’de hizmete başlayan, yaklaşık 2 yıl süre ile kurumsal yapının kuvvetlendirilmesi, Ar-Ge çalışmalarının yürütülmesi, lojistik, pazarlama, finans, bilişim, reklam ve operasyon birimlerinin oluşturulması konusunda yoğun çalışmalar sürdürmesinin ardından 2011 yılından itibaren Kahve Durağı bayilik (franchise) vermeye başlamıştır.

Bayilerin başarısı ve kazancını ilke edinen deneyimli ve uzman kadrolar ile oluşturulan Kahve Durağı markası, günümüzün en kazançlı sektörlerinden biri olan kafe sektöründe sürdürülebilir, güçlü ve dinamik hedefler ile adım atmaktadır. Kahve Durağı, bugün Türkiye genelinde 86 şube ile kahve severlere hizmet vermektedir. Kahve Durağı menü içeriğinde; Türk ve Dünya kahveleri başta olmak üzere soğuk ve sıcak kahve çeşitlerinin yanı sıra; kahvaltı çeşitleri, kırmızı ve beyaz et çeşitleri, salata, makarna, sandviç, tatlı ve pasta çeşitleriyle geniş bir konsepte sahiptir.

Kahve Durağı Bayilik

Afrika’dan, Güney Amerika’dan, Endonezya ve Asya’dan, Orta Amerika’dan, Adalardan ve diğer yörelerden sizlerle paylaşmak için getirdikleri eşsiz kahve çekirdekleri ile herkesin damak tadına hitap etmektedirler. Dünyanın en seçkin kahve yetiştiricilerinin mahsüllerinden seçilen çekirdeklerin oluşturduğu özel harmanlarını büyük bir titizlikle öğütülüp kavuruluyor. Kahvenin hep aynı lezzet ve tazelikte kalmasının sırrı ise ürün temini ve işlenmesinde; uzun yıllar süren arge çalışmalarının sonucu elde edilen standartların uygulanması ve tüm şubelerde aynı şekilde hazırlanmasıdır.

Kahve Durağı Bayilik
Kahve Durağı Bayilik

Kahve Durağı, yiyecek, içecek ve eğlence sektöründe faaliyet göstermektedir. Markasının bilinirliğini artırmak ve çok daha geniş kitlelere ulaşmak için, franchise sistemi uygulanmaktadır. Kahve Durağı bayiliklerin yatırım maliyetleri açılacak mekanın genişliğine göre değişmektedir. Mekanın iç alanı min 100 m2 dış alanı ise min 80 m2 olmak zorundadır. (Dış mekanın mecvut olması zorunludur.) Kahve Durağı cadde lokasyonlarında Shop; AVM’lerde ise hem Shop hem Kiosk konseptiyle hizmet vermektedir. Sözleşme bedeli 5 yıldır, 5 yılın sonunda taraflar arası anlaşma sağlanırsa sözleşme yenilenir ve yeniden franchise bedeli alınmamaktadır. Bayilik almak isteyen girişimciler, kalabalık caddeler ve AVM’leri tercih etmelidirler.

Neden Kahve Durağı Bayiliği Almalıyım?

Kahve Durağı hem bir Türk markası olarak hem kaliteli kahveleri müşterilerine sunarak hemde güleryüzlü ve dinamik takım arkadaşları ile uzun yıllardır hizmet vermektedir.

Kahve Durağı Bayilik Yatırım Bedelleri

 • Franchise Giriş Bedeli: 35.000 USD
 • Tahmini İlk Stok Yatırımı: 30.000 TL
 • Ekipman ve Dekorasyon (metrekare başına): 1.500-1.750 TL + 180.000 TL Makine Ekipman paketi
 • Ciro Primi (Royalty Fee): %3 (Aylık)
 • Reklam Katılım Ücreti: Alınmamakta
 • Sözleşme Geçerlilik Süresi: 5 yıl
 • İşe Başlama Süresi: 45-60 Gün
 • Minimum iç mekan: 100 metrekare  + Min. dış mekan 80 m2
 • Yatırım Geri Dönüş Süresi: 18-24 Ay
 • Açılacak olan her şubenin lokasyonu ile ilgili mutlaka fizibilite çalışması yapılmaktadır buna ek olarak hangi şehirde şube açmayı düşünüyorsanız, şehir bazında da araştırma yapılmaktadır.
 • Kahve Durağı Bayilik verilmeden önce lokasyonun uygun olup olmadığına Kahve Durağı karar vermektedir.

Kahve Durağı Bayilik Anlaşması ile Verdiği Destekler:

 • Pazarlama
 • Eğitim
 • Anahtar teslim proje
 • İnsan Kaynakları (Personel seçimi)
 • Bölge koruması

Kahve Durağı İletişim Bilgileri:

Merkez Ofis: Tatlısu Mah. Pakdil Sok. No:5 A Blok – Ümraniye/İSTANBUL
Web: http://kahveduragi.com.tr
Tel: 444 90 33 (Haftaiçi 09:00 – 18:00 – Cumartesi 09:00 – 14:00)

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir