Kahve Deryası Bayilik Bedeli ve Şartları

2009 yılından beri Türk kahvesi başta gelmek üzere tüm kahve çeşitlerini en organik üretim koşullarıyla tatma imkanını bulabileceğiniz Kahve Deryası bayilik veriyor. Bayilikleri aracılığıyla daha fazla sayıda şubeleriyle daima ilerlemek ve geleneksel kahve alışkanlığını yeniden bilinçlendirmek anlayışı gütmektedir.

Bu Yazıda Neler Var?

Neden Kahve Deryası?

Kahve Deryası net %35 ortalama kâr marjıyla kahvecilik sektörünün büyüyen lider sektörleri arasında gelmektedir. Bu özelliğinin yanı sıra her anlamda tamamen kaliteden ödün vermeden bayilik veren firmalar geleneksel Türk kahvesini ve dünya kahvelerini sizlerle buluşturması açısından gerçekten de her anlamda fark yaratmaktadır. Bunun yanı sıra tüm bayiliklerine şu alanlarda destek sunmaktadır:

  • Personel desteği
  • Reklamcılık
  • Kahve Deryası Eğitim Akademisi desteği
  • Bayilik süreç geliştirme desteği gibi birçok yönden destek sunmaktadır.

Bayiliklerin 12 ay gibi kısa bir sürede yatırımlarının geri dönüşümü garanti edilmekte olup ayrıca her yönüyle kârlı bir iş girişimi açısından gerçekten de önemli bir konuyu oluşturmaya devam etmektedir.

Fizibilite Değerleri

Kahve Deryası bayisi olmak için mekanda aranan fizibilite değerleri de net olarak ifade edilmiştir. Buna göre şu teknik mimari projenin yer aması istenmektedir:

  • Ortalama 120 m² genel alan
  • 75 m² bahçe terası
  • Şehrin en işlek AVM giriş katı temel şartlar arasında belirtilmektedir. Elbette ayrıntılı olarak belirlenecek fizibilite çalışmaları yüz yüze yapılacak değerlendirmelerle netlik kazanacaktır.

Kahve Deryası Bayilik Ücreti

Kahve Deryası bayilik ücreti olarak, %3 royalty ücreti alınmaktadır. 100.000 TL ortalama yatırım maliyetiyle başlangıç olarak Kahve Deryası’nın bir bayisi olma imkanı elde edebilirsiniz. Öte taraftan yine dikkat çeken konuların arasında gelmesi münasebetiyle her manada bayiliklerin birbiriyle koordineli olarak çalışmalarda bulunması her açıdan dikkat çeken konular arasında gelmektedir. Bütün bunlar da açıkçası bayiliklerin yüksek kazanç elde etmesi içindir. Bayiliklerin kurulum süreci 4 haftada tamamlanmakta ve gerekli tüm eğitimler akademi tarafından titiz bir çalışmayla hem bayi sahiplerine hem de personellerine her açıdan verilmektedir.

Kahve Deryası Bayilik Ücreti
Kahve Deryası Bayilik Ücreti

Kahve Deryası Genel Merkez

Kahve Deryası, geleneksel Türk damak tatlarından olan Türk kahvesinin ülkemiz başta gelmek üzere yeniden hak ettiği konuma ulaşmasını sağlamak adına açtığı bayiliklerle bu yönden hizmet sunmaktadır. Öte taraftan her anlamda müşterilerinin beklentilerini karşılamak adına da tamamen seçkin dekoratörlerle çalışılmış ve sıra dışı bir dükkan konsepti ortaya konulmuştur. Tüm bu özellikler ötesinde yine şu genel adres bilgileri üzerinden hizmet aktarmaya devam etmektedir:

Aydın Mh, Yeşillik Cd, No: 535 Karabağlar/İzmir adresi üzerinden her açıdan genel merkez adresiyle hizmetlerini ortaya koymaktadır.

Kahve Deryası Franchise Destek Hattı

Kahve Deryası franchising almak isteyenlerin 0232 388 10 13 numarayı arayarak her türlü konuda teknik destek alması mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra tüm yazışmalar için info@kahvederyasi.com.tr adresinden de her halükarda teknik destek almak mümkün olacaktır. Tümüyle ortada duran bu sıra dışı yaklaşımlar esas alındığı zaman gerçekten de kaliteden bir an dahi taviz verilmeden tüm bayiliklerle koordineli olarak çalışmalarda bulunmanın mümkün olduğunu kesinlikle dile getirmek gerekmektedir.

Kahve Deryası Ürünleri

Kahve Deryası tarafından sıcak içecekler açısından geleneksel Türk kahvesi, Osmanlı dibeği, menengiç kahvesi, espresso, double espresso macchiato, Americano, cafe latte, cafe mocha ve daha binlerce çeşit kahve çeşitlerini sizlere sunmaktadır. Öte yandan soğuk içecekler arasında buzlu çay, kola, su, dondurma ve çeşitleri her açıdan sizlerle buluşturulmaktadır. Bütün bunların yanı sıra geleneksel damak zevklerimizden oluşan yöresel yemekler ve tatlılar da sizlere sunulan belli başlı ürünler arasında bulunmaktadır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir