ING Bank İhtiyaç Kredisi Faizsiz

Acil nakit ihtiyacı olanlara müjde Son dönemde dünyada ve Türkiye’de yaşanan olaylar enflasyonun yükselmesine neden oldu. Vatandaşın alım gücü düşüyor. Tüketici finansmanını araştırmaya başladı. Bankalar, ihtiyaçlarının bir kısmını karşılamakta zorlanan vatandaşlara bunu sunuyor. Bu kredilerden en öne çıkanı ise faizsiz kredilerdi. ING Bank, faizsiz ihtiyaç kredisinden yararlanmak isteyen müşterileri için bir kampanya tasarlamıştır. Bu tekliften yararlanmak için belirli koşulların karşılanması gerekir. ING Bank’ın faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasının detayları neler?

Bu Yazıda Neler Var?

FAİZSİZ KREDİ KAMPANYASININ DETAYLARI

ING Bank kredinizi faiz ödemiyormuş gibi kullanmanızı sağlar. Kredi faizi ne olursa olsun, Turuncu Ekstra programı kapsamında alınan nakit iadeler, krediyi sıfır veya indirimli faizle ödemek için kullanılabilir. Bu kampanyadan yararlanmak için Turuncu Ekstra programına katılmanız ve Turuncu Ekstra banka kartı ile aylık 2.000 TL harcamanız yeterli.

Bu şartın sağlanması durumunda, kredi vadesi boyunca kullanım koşullarına bağlı olarak, kredi faizi ayda maksimum 5.000 TL‘ye kadar yansıtılacak ve nakit olarak iade edilecektir.

KREDİNİN KOŞULLARI

5.000 TL’nin altındaki kredilerde ilk kredi kullanımında nakit iade ve faizsiz kredi kampanyaları geçerlidir. Kampanya Döneminde diğer kredi ödemelerine yansıyan Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi faiz oranı %1,64’ten başlamakta ve nakit iade işlemlerinde bu oran üzerinden hesaplanmaktadır.

Paraya ihtiyacı olanlara  büyük fırsat.. 2023 Yılının ilk ayında faizsiz kredi ihtiyacınızı karşılayın..

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir