Hummel Bayilik (Franchise) Bedeli ve Şartları 2023

1924 yılında Alman ailesi tarafından kurulan ve daha sonra Danimarkalı bir iş adamı tarafından satın alınan erkek, kadın ve çocuk spor giyim perakende mağazacılığıdır. Hummel dünya geneli de dahil bine yakın şubesiyle tüm ürünlerini müşterilerine sunmaya devam etmektedir. Ayrıca spor kulüplerine yönelik olarak da orijinal üretimler bayilik gerçekleştirmektedir. Bütünüyle ortada duran bu yaklaşımlar esas alındığı zaman her zaman kaliteden bir an bile ödün vermeksizin geçmişten gelen güçle geleceğe adım adım yürümekte olduğunu her anlamda vurgulamak gerekmektedir.

Hummel bayilik sistemiyle daha da büyümektedir. Bu yapısıyla her açıdan Türkiye’de hedeflediği mağaza sayısının üç katına çıkmasını hedefleyerek hem istihdamı arttırmak hem de yeni girişimcilerle beraber birlikte büyüme amacını gütmektedir. Spor giyimin öncüsü olarak siz de bayilik sisteminden yararlanarak her anlamda bu takımın bir parçası olabilirsiniz.

Bu Yazıda Neler Var?

Hummel Bayilik Bedeli ve Şartları

Hummel Bayilik almak isteyen firmaların öncelikle Hummel’ı en iyi şekliyle temsil edebilir olması gerçekten de önemli bir konuyu oluşturur. Buna son derece dikkat edilmektedir. Öte yandan bir diğer konu olarak bayilik mağazalarının standart 150 m2 alana sahip olması, bunun 80 m2 alanının franchise veren firmalar teşhir alanı olarak görsel düzenleme alanına ayrılması istenmektedir. Her açıdan markayı en iyi şekilde temsil edebilmek adına dikkat çeken bir diğer yaklaşım olması açısından başlangıç olarak 125.000 TL banka teminat gösterilmesi istenmektedir. Böylelikle spor giyimin lideri konumundaki Hummel ailesinin bir üyesi olmanız her açıdan mümkün kılınmaktadır.

Hummel Bayilik Desteği

Hummel Bayilik destekleri şunlardır:

  • Reklam (dijital pazarlama, ulusal ve uluslararası yayın organlarında reklam)
  • Lojistik
  • Satın alma
  • İnsan kaynakları
  • Personel desteği
  • Mağaza konsept desteği gibi birçok desteklerin her anlamda alınması mümkün hale getirilmektedir. Böylelikle sizler de bayilik desteğine dayanarak gerçekten de bu hizmet standartlarından her anlamda yararlanma imkanına kavuşmuş olursunuz.

Neden Hummel Markasını Tercih Etmeliyim?

Hummel spor giyimin lider perakende mağazacılığı olarak 1924 yılından bu yana hizmet vermektedir. 100 yıla yakın süredir mağazacılık konusunda sektörünün lideri olmaya devam ettiği için her açıdan tüm müşterilerinin a kalite spor giyim ürünlerini elde etmesine olanak tanımaktadır. Aynı zamanda yine dikkat çeken özellikler arasında gelmesi bakımından değerlendirilecek olunursa her anlamda tümüyle sıra dışı yaklaşımlara yer verdiğini de kesin olarak söylememiz gerekmektedir. Bir diğer dikkat çeken detay ise uluslararası franchise veren firmalar ve fiyatları çapta reklam ve satış & pazarlama konusunda geniş bir ağının bulunması da her açıdan önde gelen temel unsurları olmaktadır.. İşte tüm bu özellikleri ise onun farkını yansıtmaya devam eden yaklaşımları olarak kesinlikle ifade edilebilecektir.

Hummel Türkiye İletişim Merkezi

Hummel genel müdürlük binası İstanbul/Güngören’de yer almaktadır. Mehmet Nesih Özmen Mh, Fatih Cd, Ladin Sk, No:12 olarak hizmet vermektedir. İrtibat numarası olarak 0212 643 19 23 numaradan 7/24 iletişim kurmanız mümkün olmaktadır. Böylelikle gerek bayilik gerekse diğer tüm aklınıza takılan konularda teknik destek almanızı sağlamaktadır. Böylelikle Türkiye’nin her yerinden bayilik almak için sizler de anında irtibat kurabilirsiniz.

Hummel Genel İletişim Merkezi

Türkiye’deki genel merkez binasının yanı sıra bir de ilk açıldığı genel merkez hakkında bilgi vermemiz gerekmektedir. Hummel 100 yıla yaklaşan bir sürece dayanarak ilk defa 1924 yılında Almanya’nın Hamburg kentinde kurulmuştur. Kurucusu Michael Messmer ve Albert Messmer olup daha sonra Hummel şirketini Danimarka devralarak günümüzde işletim hakkını üzerine almıştır. Marka Thornico anonim şirketi olarak günümüzde de faaliyetini sürdürmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir