Findeks Notunuzu Artırmak İçin Danışmanlık Hizmeti

Findeks notunuz düşük ise arttırmak için findeks.com sizlere arttırma yollarını ücretli danışmanlık hizmetiyle sunmaktadır. Ben sizler için 53.10 TL ödeme yaparak KKB kredi Kayit Büro Ödeme işlemini yaptım Kredi notu arttırma yöntemlerini öğrenip sizlerle paylaşacağım.

Benim findeks notum sağda gördüğünüz şekilde Türkiye ortalamasının altında gözükmektedir. Findeks danışmanlık hizmeti alarak bunu çok daha yukarıya çekmek için tüm yöntemleri uygulayacağımız.

Findeks Notunuzu Arttırmak İçin

Bu Yazıda Neler Var?

1. Findeks.Com Giriş Yapıyorsunuz.

Findeks.com giriş yaptıktan sonra sağ üst kısımdan Giriş Yap >> Bireysel Seçiyoruz.

Yukarıdaki kısıma TC Kimlik No ve findeks şifremizi yazıyoruz. Eğer findeks hesabınız yok ise üye ol adımlarını takip etmemiz gerekmektedir.

2. Findeks Tek Kullanımlık Güvenlik Şifresi

Güvenlik nedeniyle findeks.com girişlerde Tek kullanımlık şifre göndermektedir size. Bu adımıda geçtikten sonra giriş işlemimiz tamamlanmıştır. Sırada Kredi notumuzu nasıl yükselteceğiz?

3.Findeks Kredi Notu

Kredi notunuz eğer Türkiye ortalamasının altındaysa arttırmanız için çok önemlidir. Arttırmanız için Findeks.com üzerinden özel danışmanlık hizmeti almanız gerekmektedir. Hızlıca randevu oluşturarak en yakın zamanda bir findeks yetkilisiyle konuşmak sizin için yeterli olacaktır.

Sizler için randevu aldım.

Bu şekilde hızlıca Findeks.com üzerinden randevu alabiliyorsunuz.

4.Findeks Notunuzu Arttıracak Yöntemler

  • Geçmiştin önceki yıllardan ödemesini geçiktirdiğiniz veya ödemediğiniz bir işlem için takip alabilirsiniz. Bu takip olayı 5 yıl sürmekte ve 5 yıl boyunca findeks notunuzu etkilemektedir.
  • Yeni açtığınız bir kredi kartını findeks risk olarak görebilir. Findeks notunuzu yine düşürür ama bir yıl geçtikten sonra sorun görmediği zaman notu tekrar yükseltir.
  • Kredi kartı limitiniz kaç ise %10 gibi bir boş alan bırakın hepsini kullanmayın not sistemi bunu risk olarak görebilir hepsini kullanırsanız limitin devamında borça girebileceğinizi düşünür ve risk hisseder
  • Yeni bir kredi kartı açtınız ve kullanmıyorsunuz? 50 , 100 TL harcayarak da olsa kullansanız sizin için çok daha iyi olacaktır.
  • Bir kredi kartınızın ödemesini gecikme yaşatırsanız 6 veya 7 ay boyunca notunuzu eksi yönde etkileyebilir .
  • Geciktirmeyi arttırdıkça eksiye doğru ilerleme zamanı artıyor.

Findeks çalışanın söylediği bilgileri sizlere bu şekilde aktardım. Yeni açtığınız ürünler sizi 1 yıl boyunca etkiler 1 yıl dolduktan sonra puanınızda yükselme olur. Ödemelerinizi düzgün yaparsanız geciktirmezseniz yükselme olur.

5.Findeks Notu Nerelerde Gerekli Önemli?

Günümüzde findeks notu artık araç kiralarken veya yüksek bir fiyatlı bir ürün aldığımızda karşımıza çıkabiliyor. Finans kuruluşları kredi notumuza bakabiliyor ve bu notu dikkate alıyorlar.

Bankaların dışında gerçek sektörlerde önümüze çıkabiliyor. İlerleyen dönemlerde bu notlar çok daha dikkate alınacaktır.

 

NOT: Findeks Notuyla İlgili Sormak İstediğiniz Tüm Soruları yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir