Favori Kuyumculuk Bayilik Bedeli ve Şartları

Favori kuyumculuk yirmi yıla yaklaşan tecrübesiyle; %95 AB standartlarında ürettiği takı tasarımında Türkiyenin önde gelen üniversiteleriyle franchise iş birliği içerisinde çalışmaktadır. Başta İstanbul Teknik Üniversitesi olmak üzere Marmara ve ODTÜ gib köklü üniversitelerin takı tasarımı bölümleriyle ortak projeler ve karşılıklı iş birliği yürütmektedir. Bunun yanı sıra öğrencilerin staj yapmasına olanak tanıyarak her açıdan kendilerini bu alanda geliştirmesini ilke edinmektedir. Favori kuyumculuk bayilik sistemi ile şu anda ülkemizde 100 mağazası 1000 satış noktasıyla her anlamda müşterilerine hizmet vermektedir. Tamamen müşterilerinin beklentilerini karşılamaya yönelik yaklaşımlar içerisinde bulunan temel özelliklere dayanarak her anlamda kaliteden ödün vermeksizin çalışmalarda bulunmaktadır.

Bu Yazıda Neler Var?

Favori Kuyumculuk Bayilik Şartları

Favori mücevheratın kurucusu olan Selami Özel; yirmi yıla yaklaşan deneyime dayanarak Osmanlı takılarını ve saray tasarımlarını bir arada sunmaya devam ettiklerini belirtmektedir. %5 oranındaki İtalyan tasarımına da yer vererek hem AB standartlarını hem de TSE standartlarını esas aldıklarını vurgulamaktadır. Hedeflerinin yakın bir zamanda mağaza sayısını ikiye katlayarak yıllık ciroyu 1.5 milyon dolar olduğunu söylemektedir. Bu yüksek kazanca dahil olmak isteyen franchising bayiliklerinden beklediği özellikle müşteri memnuniyeti, takı tasarımına ve mücevherat sektörüne ilgili olmak ve 70 m² alana sahip olmak olarak söylenmektedir.

Favori Kuyumculuk Bayilik Bedeli

Bayilik bedeline yönelik olarak başlangıç maliyeti için 200 bin TL öngörülmektedir. Ancak ilerleyen dönemlerde bu bedelin 500 bin TL tutarına çıkartılması da yine hesap edilmektedir. Bütünüyle bayiliklerin kendisiyle beraber her anlamda daima kazanç elde etmesini sağlamaya devam etmesi adına her anlamda dikkatleri üzerine çekmektedir. Bütünüyle ortada duran bu yaklaşımlar da her anlamda kaliteden kesinlikle ödün verilmeksizin hem Favori genel merkez biriminin hem de bayiliklerin daima yüksek kazançlar elde etmesine yönelik bir yaklaşım özelliği olarak karşımızdaki yerini korumaya devam etmektedir.

Favori Kuyumculuk Bayilik Bedeli
Favori Kuyumculuk Bayilik Bedeli

Neden Favori?

Favori tamamen yerli sermayeyle kuruldu. Takı tasarımında İTÜ, ODTÜ ve Marmara gibi ülkemizin köklü üniversiteleriyle çalışmalarını sürdürmektedir. Bütün bu özelliklerinin yanı sıra yine dikkat çeken bir diğer yaklaşım olarak TEMA ile işbirliği gerçekleştirerek ağaçlandırma ve erozyonla mücadele sosyal sorumluluk projesi yürütmektedir. Bütün bu bilinçliliğiyle her anlamda Favori tercih edilmeyi hak etmektedir.

Öte yandan tüm bayilik üyelerinin yıllık 1.5 milyon dolarlık net cirodan gerçekten de güzel kazançlar elde etmesine olanak tanıması da en büyük avantajlarından biridir. Ayrıca tüm bayiliklere reklam, satış ve pazarlama, satın alma, kargo, insan kaynakları gibi tüm süreçlere yönelik olarak teknik destek sağlamaya devam etmektedir. Tümüyle ortada duran bu temel yaklaşımlar değerlendirildiğinde gerçekten de dikkatleri üzerine çektiğini kesin olarak belirtmemiz gerekecektir.

Favori Genel Müdürlük

Favori kuyumculuk genel müdürlük binası İstanbul/Cağaloğlu’nda bulunmaktadır. Molla Fenari Mah., Nuru Osmaniye Cad., No: 20 olarak genel müdürlüğe her zaman ulaşım sağlamanız mümkün. Öte yandan hafta içi mesai saatleri aralığında; 0 (212) 512 11 45 numarasından her türlü sorularınızı sorabilir ve gereken tüm teknik desteği alabilirsiniz. Bütünüyle ortada duran bu seçkin yaklaşımlar esas alındığı zaman; her halükarda Favori genel müdürlüğünün dikkat çeken yanlarına sahip olduğunu her açıdan dile getirmemiz mümkün hale geliverecektir. Böylelikle sizler de her şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Favori Kuyumculuk Franchising Başvurusu

Favori mücevheratı bulunduğunuz ilde temsil etmek istiyorsanız hemen sizlerin de https://www.favori.com.tr/kurumsal/franchising adresinden online bayilik başvurunuzu gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu başvurunuzun hemen arkasından kısa sürede geri bildirimde bulunulacak ve böylelikle sizler de Favori kuyumculuğun bir parçası olma yolunda gerçekten de önemli bir mesafe kat etmiş olacaksınız.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir