Evde Mail Okuyarak Para Kazandıran Siteler

İş bulma konusunda yaşanan sıkıntılar, pandemi nedeniyle işyerlerinin birçoğunun kapanması ya da esnek çalışma modeline geçmesi evde para kazandıran işler konusunda arayışa girmeye sebebiyet verdi. Evde bir yandan günlük işlerini yapıp diğer yandan para kazanmak isteyenlere yönelik çeşitli home office iş seçenekleri vardır. Bunlar arasında evde mail okuyarak para kazanma yer almaktadır. Bu siteler hakkında bilgi almak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Bu Yazıda Neler Var?

Mail Okuyarak Para Kazanmak için Siteler

 

Aşağıda sizler için mail okuma yöntemiyle para kazanma imkanı sağlayan siteleri ve sunduğu gelirleri paylaştık. Size en yakın gelen siteye üye olabilir, sizler de evde otururken mailleri okuyup birikim yapmaya başlayabilirsiniz.

  • Sendearnings Mail Okuma ve Anket Sitesi

 

Sizlere mail okuma yönteminin yanı sıra anket okuyarak para kazanma imkanı da veren bir sitedir. Ücretsiz üyelik açabileceğiniz sitenin mail başına ödediği miktar yaklaşık 1 Dolar’dır. Sendearnings Türkiye ayağıyla bu zamana kadar birçok Türk üyeyi bünyesine katmıştır. Minimum çekim bedeli 30 Dolar olan sitedeki üyeliğinizin pasife düşmemesi için üyeliğinize giriş yapmayı ihmal etmeyin.

  • Pozitif Sistem E-Posta Okuma Sitesi

 

Mail okuyarak para kazandıran siteler 2020 içerisinde bulunan platformlar arasında Pozitif Sistem yer almaktadır. Bir e-posta okuma sitesi olan bu platformda okuduğunuz mail başına 0.02 TL alabiliyorsunuz. Ayrıca sitede anket doldurma ve video izleme seçenekleri de yer almaktadır. Mail gelmediğinde bu anketleri doldurabilir, videoları izleyebilirsiniz. Bu aksiyonlar başına ise 0.05 TL kazanmaktasınız. Referans linkinizle üye getirmeniz halinde kazançlarınız katlanmaktadır.

  • Matrixmails Mail Okuma ve Oyun Sitesi

 

Birçok sitede olduğu gibi Matrixmails sitesi de mail okuma yönteminin yanı sıra oyun oynayarak gelir elde etmeniz ve makale yazarak kazanç sağlamanıza da fırsat vermektedir. Sitenin diğer platformlara nazaran spam mail göndermemesi ve sektörde uzun zamandan beri aktif rol alması büyük bir avantaj olarak karşımıza çıkmaktadır. Siteden yaptığınız aktivitelere göre 60 dakikada minimum 25 Dolar kazanabilirsiniz.

Uniqpaid Mail ve Anket Sitesi

 

Hem mail okuyarak kazanç sağlama, hem de anket doldurma şansı sunan site günümüzde küresel çapta bir yankı uyandırmaktadır. Özellikle üye olduktan 48 saat içerisinde yaptığınız aktiviteler sizlere ekstra %10 kazandırabilmektedir. Hesabınızda sadece 5 Dolar birikince paranızı çekebilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir