Enpara Sanal Kart Oluşturma Nasıl Yapılır?

Enpara.com, QNB Finansbank’a ait olan Türkiye’nin en çok tercih edilen dijital bankalarından birisidir. Müşterilerine sağladığı düşük faiz oranları ve rahat kullanım özellikleri sayesinde müşteriler arasında çok yoğun bir ilgi ile kullanılmaktadır. Enpara, uzun süredir kullanıcılarının beklentilerinden olan sanal kart isteğini dikkate alarak yapılan çalışmalar doğrultusunda sanal kart oluşturma taleplerini başarıyla yerine getirmiş oldu. Enpara ve Enpara sanal kart hakkında detaylar yazımızda…

Bu Yazıda Neler Var?

Enpara Nedir?

Enpara, QNB Finansbank öncülüğünde 2012 yılında kuruldu. Şubesiz sadece dijitalde hizmet vermesinin getirdiği mali avantajları masrafsız ve avantajlı bankacılık anlayışı ile müşterilerine sunmayı kendine hedef edinmiştir. Türkiye’nin şubesiz ilk bankası olma özelliğine de sahiptir.

Enpara Sanal Kart Nedir?

Online alışverişlerinizde kredi kartı güvenliğinizi üst seviyelere taşıyarak sizlere daha güvenli alışveriş deneyimi sağlatacak Enpara sanal kart, geçtiğimiz şubat ayında kullanıma açıldı. Kart limitinizi anlık olarak değişebilmeniz ve Enpara’nın sunduğu alışveriş kampanyaları kartın öne çıkan özelliklerinden.

Enpara Sanal Kart Avantajları

  • Kullanılabilir limiti kendiniz belirlersiniz.
  • 3D Secure özelliğini alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.
  • Farklı alışveriş kampanyalarına ücretsiz katılabilirsiniz.

Enpara.com reklam afişi.

Enpara Sanal Kart Oluşturma Nasıl Yapılır?

Enpara sanal kart oluşturma oldukça kolay bir işlemdir. Enpara’nın bize sağladığı hız ve pratikliğine sanal kart oluşturmada da rastlıyoruz. Diğer bankalardaki gibi mobil uygulaması veya internet bankacılığı üzerinden kredi kartı kısmına giriş yapmanız gerekmekte. Bundan sonraki işlemde ise sanal kartı tanımlamak istediğiniz kredi kartını seçerek işlemimize devam ediyoruz. Son olarak ise kartınıza tanımlayacağınız limiti ve kartınıza ait birçok kişiselleştirmeyi bu aşamada yapıyoruz.

Enpara Sanal Kart Nasıl İptal Edilir?

Bankalar güvenlik gerekçeleriyle mobil veya internet bankacılığı üzerinden kart iptaline izin vermiyor. Enpara tarafında sanal kartın iptali oluşturulması kadar kolaydır. İnternet veya mobil bankacılığını kullanarak hızlı bir şekilde iptal edilebilmektedir.

İptal etmek için izlenmesi gereken adımlar,

  • Mobil veya internet bankacılığına giriş yapılır.
  • Gelen ana ekranın sol kısmındaki “Ayarlar” kısmına tıklanır.
  • Hemen sonrasında kredi kartına tıklanır.
  • Önünüze çıkacak sayfada “Sanal Kredi Kartı” kısmına tıklanır.
  • Karşınıza çıkacak sayfanın en altında yer alan “Kartı İptal Et” kısmına tıklayarak kartınızı iptal edebilirsiniz.

Bu ve bunun gibi bankacılık işlemleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için Açık Kredi’de kalmaya devam edin. Banka, ekonomi, kredi ve daha birçok içerik hakkında bilgi Açık Kredi’de.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir