Enpara.com Kredi Kartı Özellikleri | Avantajları | Başvuru Yolları | 2019

Enpara.com masrafsız ve dijital bir bankacılık anlayışıyla hayatımıza girdi ve merakla beklenen kredi kartı ürününü piyasaya sürdü. Diğer tüm hizmetlerinde olduğu gibi kredi kartı ürününden de masraf almayacağını öne sürdü. Birçok banka kredi kartlarına yıllık ücret talep ettiği halde, Enpara.com bırakın yıllık ücret almayı, müşterilerine kart aidatı ödeyeceğini belirtti.

Bu Yazıda Neler Var?

Enpara.com Kredi Kartı Özellikleri

Bu kartın özelliklerinin başında yıllık üyelik ücreti ve aidat almıyor olması gelmektedir. Ve Enpara.com’un bu özelliğinin ömür boyu sürmesi dikkat çekmektedir. Enpara.com kredi kartı alışveriş, nakit avans, internet kanalı aracılığıyla cep telefonu, fatura, vergi ödemeleri için kullanılabilmektedir.

Enpara.com kredi kartı limitini belirlemek için müşterilerinin aylık net gelirini, ödeme alışkanlıklarını, diğer kartlarının limit bilgilerini ve kredi notlarını bünyesinde baz alıyor. Kredi kartı temassız ödeme özelliğine sahip olduğu için POS cihazlarından şifresiz ve günlük toplam 90₺ kadar alışveriş yapılabiliniyor. Enpara.com Kredi Kartı ile Finansbank ATM’lerinden yapılan işlemler ve kredi kartı borç ödemeleri gerçekleştirilebiliyor.

Enpara.com Kredi Kartı Avantajları

Bu kartın en önemli avantajı karttan aidat almaması ve müşterilerinin kartını düzenli kullanım halinde yıllık 100₺ olmak üzere 2 yıl boyunca kart aidatı ödemesidir. Diğer bir avantaj da kredi kartıyla yapılan harcamaların sonradan taksitlendirilmesi imkanıdır. 

Enpara.com Kredi Kartı müşterileri her ay 1000₺ kadar olan 3 seferlik harcamalarını faiz ve ücret ödemeden sonradan taksitlendirebiliyor. Enpara.com Kredi Kartına sahip olanlar Finansbank ile anlaşmalı üye iş yerlerinden taksitle alışveriş yapabiliyor. Dezavantajlara gelirsek harcamalar üzerinden puan kazanılmıyor ve ek kart uygulaması bulunmuyor.

Enpara.com Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Enpara.com müşterisi olmak için kredi kartı başvurusunu bankanın web sitesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Eğer Enpara.com müşterisiyseniz ve kredi kartı almak istiyorsanız cep yada internet şubesinden başvuru yapabilirsiniz.

Başvurunuz değerlendirilerek uygun bulunursa ortalama 10 iş günü içinde kartınız adrese teslim ediliyor. Olumlu sonuç alabilmek için öncelikle aylık net geliriniz, şu an ve geçmişte kullandığınız kredi kartınızın borçlarını düzenli bir şekilde ödemeniz ve ödüyor olmanız gerekmektedir. 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir