En Kolay Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Günümüzde maddi zorluklardan dolayı birçok kişi kredi yöntemine başvurmaktadır. Kredi almak pek kolay bir işlem değildir. Birçok bankadan alınacak kredi öncesi başvuru süreci pek çok işlem gerektiriyor. Bu yüzden kredi almakta zor bir hal alıyor. Bu durumda insanların aklına en kolay kredi veren bankalar hangileri sorusu geliyor. Bazı bankalar kolay yoldan kredi vermektedir. sizi pek uğraştırmadan kolaylıkla birçok kişinin başvurusunu gerçekleştiren bankalar mevcut. Bu bankaların kolay kredi verme sebebi ise, bankalarda bulunan kredi politikasından kaynaklanıyor. Bankalar ihtiyaç kredisi ve diğer kredi seçeneklerinde çok sayıda müşteriye ulaşmak istemekteler. Bu sebepten ötürü bankalar kredi kampanyaları yaparak indirimli faiz oranları yapmaktadır. Kısaca ek geliriniz ve sigortanız var ise bankalardan kolaylıkla kredi alma hakkına sahipsiniz.

Bu Yazıda Neler Var?

Bankalar Neden Kolay Kredi Vermeye Çalışıyor?

Bankaların ön şartlarından yer almakta olan kredi notu çok ekilidir. Örnek verecek olursak; bir bankanın kredi verme şartı kredi puanına göre olsun. Bankanın belirlemiş olduğu kredi notu ise 1000 kredi olsun. Bankalar yeni politikası ile kredi notu şartını belirlemiş olduğu notun yani 1000 olan kredi notunu 800 puana kadar indirebilmekteler. Örnekte belirtildiği gibi kredi not şartlarını daha minimum puanlara düşürebilmekteler. Bankaların bir kaçında dönem dönem bu kolaylıklar sağlanmakta.

Fakat bazı bankalar bu kolaylığı banka politikasını kullanarak çalışmalarını kolay kredi vermek üzerine kurmaktadır. Kredi işlemi başvurusunda bulunmadan önce kredi notunuzu öğrenmeniz size kolaylık sağlayacaktır. Eğer yüksek kredi notuna sahipseniz hemen hemen bu kolaylığı sağlayan tüm bankalardan kredi alabilmeniz mümkün olacaktır. En kolay kredi veren bankalar kredi faiz oranları diğer bankaların faiz oranlarının çok daha üstünde olabilmektedir. Bu durum ile aslında daha kolay alabileceğiniz kredilerden çok daha fazla kredi almış olabilirsiniz. Bu nedenle kolay kredi verme İşlemini gerçekleştiren bankaların faiz oranlarına bakarak seçimlerinizi bu yönde yapabilirsiniz.

En Kolay Kredi Veren Bankalar Listesi

 • ENPARA.COM; Kredi üst limiti 30.000 TL’dir. Faiz oranı %1,55’dir. 48 aya kadar vade imkanları sunmaktadır. Dosya masrafı bulunmaktadır.
 • İŞ BANKASI; Kredi üst limiti 25.000 TL’dir. Faiz oranı %1,57’dir. 48 aya kadar vade imkanları sunmaktadır. Dosya masrafı bulunmaktadır.
 • DENİZBANK; Kredi üst limiti 55.000 TL’dir. Faiz oranı %1,44’dür. 48 aya kadar vade imkanları sunmaktadır. Dosya masrafı bulunmaktadır.
 • AKBANK (Direkt); Kredi üst limiti 50.000 TL’dir. Faiz oranı %1,56’dır. 48 aya kadar vade imkanları sunmaktadır. Dosya masrafı bulunmaktadır.
 • TEB (Pratik Kredi); Kredi üst limiti 12.500 TL’dir. Faiz oranı %1.80’dir. 48 aya kadar vade imkanları sunmaktadır. Dosya masrafı bulunmaktadır.
 • CEPTETEB.COM; Kredi üst limiti 30.000 TL’dir. Faiz oranı %1,49’dur. 48 aya kadar vade imkanları sunmaktadır. Dosya masrafı bulunmamaktadır.
 • QNB FİNANSBANK; Kredi üst limiti 30.000 TL’dir. Faiz oranı %1,84’dür. 48 aya kadar vade imkanları sunmaktadır. Dosya masrafı bulunmamaktadır.
 • ODEABANK; Kredi üst limiti 35.000 TL’dir. Faiz oranı %1,79’dUr. 48 aya kadar vade imkanları sunmaktadır. Dosya masrafı bulunmaktadır.
 • ING BANK; Kredi üst limiti 50.000 TL’dir. Faiz oranı %1,59’dur. 48 aya kadar vade imkanları sunmaktadır. Dosya masrafı bulunmaktadır.
 • YAPI KREDİ; Kredi üst limiti 25.000 TL’dir. Faiz oranı %1,51’dir. 48 aya kadar vade imkanları sunmaktadır. Dosya masrafı bulunmaktadır.
 • NKOLAYKREDİ.COM; Kredi üst limiti 30.000 TL’dir. Faiz oranı %2,39’dur. 48 aya kadar vade imkanları sunmaktadır. Dosya masrafı bulunmamaktadır.
 • GARANTİ BANKASI; Kredi üst limiti 25.000 TL’dir. Faiz oranı %1,44’dür. 48 aya kadar vade imkanları sunmaktadır. Dosya masrafı bulunmaktadır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir