En İyi Günlük Faiz Veren Bankalar | En Yüksek Günlük Mevduat | 2019

Ülke ekonomisinde meydana gelen olumsuz etkenler nedeni ile döviz kurlarında çok ciddi dalgalanmalar meydana geliyor. Bu durumda bankaların mevduat toplama konusunda ilgisinin artış göstermesine neden oluyor. Bu çerçevede de bankalar tarafından mevduat toplama için faiz oranlarında 20% oranlarına kadar yükselen uygulamalar gerçekleştirilmeye başlandı.

Mevduat toplama konusunda önemli sorunlar yaşayan bankalar, bu nedenle de paralel olarak kredi faiz oranlarında da artışa gidiyor. Bu durumda kullanıcılar arasında günlük faiz veren bankalar hangileri olduğu şeklinde araştırmaların gerçekleştirilmesine neden oluyor. Mevduat faiz oranlarının en yüksek seviyede olduğu banka hesapları, günümüzde genel olarak bankaların şubeleri yerine internet bankacılığı aracılığı ile açılan hesaplardan oluşmaktadır.

Bu durumda bankaların internet bankacılığı ve mobil bankacılık şubelerine yönelik olarak vadeli mevduat hesaplarına çok daha yüksek faiz oranları uygulanıyor. Yüksek mevduat faiz oranlarına ilişkin olarak kampanyalarından faydalanabilmek için kullanıcıların cep şubesi ya da internet şubesini kullanmaları tavsiye ediliyor. Günümüzde en iyi günlük faiz veren bankalar ve bu işlemlere ilişkin olarak her türlü bilgi ve destek telefon bankacılığı aracılığı ile sunulmaktadır. Bu şekilde işlemler çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.

2019 En İyi Günlük Faiz Veren Bankalar

2019 yılı için bankalar tarafından uygulanan mevduat hesaplarına ilişkin faiz oranları ile yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Yatırımınızın/paranızın kısa vadede önemli kazançlar getirebilmesini sağlayabilmeniz için en iyi günlük faiz veren bankalar arasından en yüksek faiz veren bankalar arasından tercih etmeniz gerekir.

Ancak günümüzde en iyi günlük faiz veren bankalar sundukları faiz oranları günlük olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Bu nedenle de bankaların sunmuş oldukları faiz oranlarına ilişkin daha doğru ve daha net bilgilerin öğrenilebilmesi için bankaların internet sitesi ya da mobil bankacılık uygulamalarının mevduat hesabı ekranları üzerinden takip edilmesi tavsiye edilir.

Bu kapsamda da Türkiye’de günlük faizde mevduat hesaplarına ilişkin olarak sunulan faiz oranları sağlayan bankalar ise;

  • Yapı Kredi (E-Mevduat hesabı),
  • Garanti Bankası (Vadeli Mevduat Hesabı),
  • INGBank (E-Vadeli Mevduat Hesabı),
  • Denizbank (Webde Mevduat),
  • QNB Finansbank (E-Vadeli Mevduat),
  • Akbank (Mevduat Hesabı),

Bu bankalarda açılan mevduat hesapları ile günlük faiz uygulamalarından önemli kazançlar elde edilebilir.

– Bunları da okuyabilirsiniz! –
Kredi Masrafları Nelerdir?
Kredi Erken Ödeme Nedir?
Ziraat Bankası Borç Yapılandırma & 2019 Kredi Kartı Borcu Yapılandırma
Kolay Kredi Veren Bankalar
Ziraat Bankası Kredi Faiz Oranları 2019 (Güncel Liste)

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir