En Düşük Kredi Faiz Oranları 2019 (Konut, Araç, İhtiyaç Kredi Faizleri)

Günümüzde nakit ihtiyacı duyduğumuz anlarda ve alımlarımızda en çok kullanılan finansman araçlarından biri krediler. Özellikler ekonomik durumlar yüzünden ihtiyaç duyduğumuz en düşük kredi faiz oranları 2019 yılı için belli oldu. Şu sıralar piyasaların durgunluğu ve doların seviyesini koruması ile birlikte faiz oranlarında belirli düşüler bekleniyor. İhtiyaç kredilerinde en düşük seviye şuan %1,99 olarak TEB Bankası (TEB Bankası Kredi Faiz Oranları 2019) ve ING Bank (ING Bankası Konut Kredisi) olarak gözlemleniyor. Konut kredilerinde ise yeni bir düşüş yaşandı ve kredi oranı bankalar bazında ziraat bankası olmak üzere %1,68 olarak belirlendi. Daha öncede tartışmalarla gündeme gelen konut kredisi için daha fazla düşüş bekleniyor.

Bu Yazıda Neler Var?

En Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi 2019

Krediler artık günlük harcamalarımızdan bütün alımlarımıza kadar nakit ihtiyaçlarımızı karşılıyor. Teknolojinin ileriye gitmesi hayat şartlarının farklılaşması ve modern çağ ile birlikte çeşitliliği de artan krediler nakit ihtiyaçlarımız da artık bir tıkla cebimizde.İhtiyaç kredi için %1,99 en düşük faiz uygulaması gözlemleniyor. En düşük faiz oranına sahip olması gereken ihtiyaç kredilerini şubat ayı itibari ile konut kredisi geçerek en düşük oranları yakaladı.

Konut kredileri için yapılan çalışma neticesi ve devlet tarafında yapılan çalışmalarla kredilerin aşağı çekilmesi tüketici açısından oldukça iyi karşılandı. İhtiyaç kredisindeki en büyük avantajlardan biri anında işlemlerinizi gerçekleştirmeniz ve dosya masrafı sigorta gibi işlemlerin uygulanmaması. Masraf açısından azami olarak bilinen ihtiyaç kredisi çeşitleri de oldukça fazla.

En Düşük Faizli Araç Kredisi 2019

Otomobil alımlarında uygulanan yeni kredi sistemi ile tüketiciler için sıfır araçların alımı daha kolay hale gelmiş oldu. Sıfır ve 2. el araç alımlarınızda kullanabileceğiniz kredi faiz oranları ve kampanyaları hala devam ediyor. Faiz oranları için 2018 yılının son çeyreğinde ufak bir düşüş yaşanması piyasaları biraz hareketlendirmişti. Şuan için yapılan herhangi bir araç kredisi kampanyası yok fakat bazı otomobil markaları bankalar ile anlaşmaları sonucu uygun ödeme koşulları ve kredi kolaylığı sağlıyorlar.

En Düşük Faizli Konut Kredisi 2019

Konut kredilerinde artık inşaat firmaları ile yapılan kampanyalar daha çok ilgi görüyor. Son yılda büyük artışlar gözlemlediğimiz konut kredileri için 2018 yılı oldukça kötü geçmişti. Satışların düşmesi ve tüketicilerin büyük baskıları üzerinde devlet konut kredisine el atarak şubat 2019 yılı itibari ile oranları %1,68 seviyelerine geri çekti. Bu düşüşün devam etmesi ve en düşük faizli konut kredisi 2019 seçeneklerini takip ederek ev sahibi olmayı bekleyen binlerce kişi var.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir