Denizbank Esnaf Kredisi 2019 (Denizbank Anında Esnaf Kredisi)

Kredi ihtiyaçlarınız için 80 bin TL esnaf kredisi Deniz’de Denizbank esnaf kredisi kampanyası ile iş yeri masraflarınıza kolay çözümler sunmaktadır. Başvurular bütün Denizbank bağlılarında.

Bu Yazıda Neler Var?

Denizbank Esnaf Kredisi Faiz Oranları

Denizbank esnaf kredisi faiz oranları 2019 yılı itibari ile ihtiyaç kredilerine gelen vade süresi uzatma ve faiz oranlarında gidilen indirimden etkilenerek 80.000 TL esnaf kredisi 36 ay vadeli şekilde ödeyebilir aynı zaman da bu krediye çok düşük faiz oranları ile sahip olabilirsiniz. Başvurular için ister SMS ile ister Denizbank internet sitesini kullanarak ister Denizbank İnternet bankacılığı sistemini kullanarak Yapabilirsiniz. Dilerseniz Denizbank esnaf kredisi başvuruları facebook sayfasından yada ATM’lerden online olarak anında yapabilirsiniz. Esnafa en hızlı kredi sloganı ile kampanya başlatmış olan Denizbank, bu alanda esnafımıza rahat bir nefes alması için büyük avantajlar sağlamaktadır. Başvuru,şartlar ve gerekli belgeler hakkında bilgi almak için yazımızın devamını okumanızı tavsiye ediyoruz.

Denizbank Esnaf Kredisi Başvurusu

Denizbank esnaf kredisi başvurusu için anında başvuru linkine tıklayarak başvuru yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra ESNAF boşluk TC KİMLİK NUMARASI yazarak 3280‘e SMS atarak anında SMS ile başvuru yapabilirsiniz. Bunların dışında olarak Denizbank müşterisi ol yada olma fark etmeksizin Denizbank İnternet bankacılığı kullanarak anında hızlı ve kolay bir şekilde esnaf kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca Denizbank ATM’leri ve Denizbank facebook sayfasından da başvuru yapmanız mümkündür. Esnaf kredisi başvurularınız en fazla 5 dakika içerisinde SMS yolu ile sizlere bildirilecektir. Krediniz olumsuz yanıtlansa bile kesinlikle dönüş yapılacaktır.

Denizbank Esnaf Kredisi İçin Gerekli Belgeler

Başvuru için gerekli evraklar aşağıda liste halinde vermiş olduğumuz gibidir. Ancak bazı Denizbank şubeleri gerek duydukları takdirde bu evraklardan farklı evraklar da isteyebilirler. Ancak genel olarak Denizbank esnaf kredisi için gerekli evraklar aşağıda ki gibidir. Bunlar ;

  • Nüfus cüzdanı veya fotokopisi
  • İmza sirküleri
  • Ticaret odası kayıt belgesi
  • Üzerinize kayıtlı malınız varsa (taşınmaz) tapu belgesi
  • Vergi levhası
  • Gelir belgesi

Yukarı da vermiş olduğumuz 6 evrakı götürerek Denizbank şubelerinden anında esnaf kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru için gerekli şartlar şu şekildedir; Denizbank şart olarak aslında müşterilerinde belirli özellik aramamaktadır. Sadece gerekli belgelerde de vermiş olduğumuz gibi tek şart olarak Ticaret odasına kayıtlı ve aktif olarak esnaflık yapması yeterli olacaktır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir