Dağdelen Su Bayilik Bedeli ve Şartları | Bayilik ve Franchising

Dağdelen, sektördeki ilk Doğal Mineralli Su ruhsatını alan firmalardan biridir. İş kurmak ve kendi işinin patronu olmak isteyen yeni girişimciler için veya farklı bir sektörde iş kurmak isteyen girişimciler için Dağdelen Doğal Mineralli Su Bayiliği karlı bir iş olacaktır.

Bu Yazıda Neler Var?

Dağdelen Doğal Mineralli Su Hakkında

Dağdelen, 1993 yılında kurulmuş, İstanbul ve Trakya bölgesinde bayilik(franchise) ağı bulunan, ambalajlı su üretimi yapan bir firmadır. 140’den fazla bayisiyle birlikte, ambalajlı su üretimi yapmaktadır. 2013 yılına kadar 19 litre polikarbonat damacana su üretimi yapmıştır. 2013 yılında ürün skalasına 5, 8 ve 15 litrelik cam damacanaları da katarak, tüketicilere farklı bir alternatifler sunmuştur. Bayilerinin yanında kendi bünyesinde satışını gerçekleştirdiği kurumsal müşterilerine de damacana su hizmeti vermektedir. Dağdelen Su firması Tekirdağ’da bulunan Dağdelen su kaynağından doğal mineralli su çıkartma ve şişeleme hizmeti sunmaktadır. Dağdelen Su firmasının Dağdelen su kaynağından çıkardığı, doğal suyu el değmeden işlemekte ve şişeleme yapmaktadır. Dağdelen ürünleri 19 litre damacana ve şişe ürünlerdir. Dağdelen Su firması su ürünleri 7,56 ph değerine sahiptir.

Dağdelen Doğal Mineralli Su Kaynağı

Dağdelenin su kaynağı ülkemizin kuzeybatısında, Istranca Dağlarında yer almaktadır. Su kaynağının yer aldığı bölge tamamen insan eli değmemiş ormanlarla kaplıdır. Kaynağın her türlü tarım, yerleşim, sanayi ve turizm alanlarından kilometrelerce uzakta, ormanların derinliklerinde oluşu, kaynağa her türlü dış faktörler karşısında doğal bir koruma alanı sağlamaktadır. Yine bölgenin eşsiz doğası, jeolojik yapısı ve kış mevsimlerinde bol miktarda kar, ilkbahar ve sonbahar mevsimlerinde ise bol miktarda yağmur yağışı alması su kaynağının zengin ve dengeli mineral içeriğine sahip olmasını sağlamıştır. Dağdelen ideal dağılımlı mineral içeriği, hiçbir işleme tabii tutulmadan sahip olduğu 1,5 Fr  doğal sertlik derecesi ve düşük sodyum oranı ile son derece hafif içimli ve lezzetlidir. Doğadaki her kaynak farklı özellikler gösterir. Dağdelen su tek doğal kaynaktan oluşmaktadır bu Dağdelen suyu benzerlerinden farklı ve üstün kılan özelliklerinden biridir.

Dağdelen Doğal Mineralli Su Bayilik
Dağdelen Doğal Mineralli Su Bayilik

Dağdelen Doğal Mineralli Su Bayilik

Dağdelen Su bayilik almak isteyiyorsanız, ilk olarak ön başvuruda bulunmalısınız. Firmanın resmi web sitesi üzerinden ön başvurunuzu yapabilirsiniz. Firmanın web sitesinde bulunan bayilik ön başvuru formunu doğru bir şekilde doldurduktan sonra firmaya iletmelisiniz. Dağdelen Su firması yetkili birimce ön başvurular incelenecektir ve olumlu olması durumunda, bayi adayı ile yüz yüze görüşme sağlanacaktır. Bu görüşmede bayi adayı ile bayilik sistemi detaylı olarak görüşülülür. Tarafların anlaşması ile birlikte bayilik çalışmaları başlatılır.

Dağdelen Doğal Mineralli Su Bayilik Şartları

  • Dağdelen su bayiliği almak istiyorsanız yatırım ve sermaye gücüne ihtiyacınız var.
  • Bayilikte tüm gider ve masraflar bayilere aittir.
  • Dağdelen su bayi adaylarının ticari bir engeli olmamalıdır.
  • Bayilerin işletme ile ilgili ruhsat ve belgeleri tam olmalıdır.
  • Yerel yönetimlerden alınacak izinler ve diğer işlemlerden bayiler sorumludur.
  • Dağdelen bayilik alacak kişinin, işletmenin başında durması gerekmektedir.
  • Bayiler şubelerde ve su dağıtım işlerinde işe uygun personelleri çalıştırmak zorundadırlar.
  • Dağdelen su bayileri, su dağıtım hizmetini kesinlikle aksatmamalıdır.
  • Bayilerin genel merkez tarafından istenilen raporları aksatmadan yapması gerekmektedir.

Dağdelen Doğal Mineralli Su İletişim Bilgileri

Adres: Cihangir Mah., Petrol Ofisi Cad., Şehit Piy. Onb. Murat Şengöz Sk., No:13/A, Avcılar/İstanbul
Tel: 0 /212) 881 31 80
Fax: 0 (212) 881 33 47
Web: http://dagdelen.com.tr

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir