Burgan Bank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır 2021?

Yeni yeni tanınan Burgan Bank, birçok kredi kartı müşterisine sahiptir. Burgan Bank kredi kartı başvurusu 0850 222 8 222 nolu çağrı merkezinden ya da Türkiye’de birçok noktada bulunan Burgan Bank şubelerinden gerçekleşebilmektedir Burgan Bank kredisi faydalanabilirsiniz

Bu Yazıda Neler Var?

Burgan Bank  Kredi Kartına Şifre Alma

Bu bankanın SMS bankacılığı olarak da ifade ettiği sistem, Burgan Bank kredi kartı şifresi almak isteyenler için kullanılmaktadır. Kartınızın 4 hanesini, arka tarafta bulunan güvenlik kodunu, yapmak istediğiniz yeni şifreyi yazarak Burgan Bank kredi kartı şifresi değiştirme işlemi gerçekleştirmiş olursunuz.

Burgan Bank kredi kartı Limit Arttırma

Kredi kartındaki tutar yetmeyen müşterilerin bazı durumlarda Burgan Bank kredi kartı limit arttırmak yoluna gittiği görülmüştür. İnternet bankacılığı aracılığıyla, telefon bankacılığı aracılığıyla, ya da kartınızın son 4 hanesi ile birlikte, aralarına boşluk kalmak şartıyla şifre ve arttırmak istediğiniz tutarı yazarak 8222’ye göndermeniz sonucunda limit arttırma talebiniz alınmış olmaktadır.

Burgan Bank Kredi Kartı Borç Sorgulama

Mobil bankacılığı geliştiren Burgan Bank sahip olduğu bilişim altyapısını Burgan Bank kredi kartı borcunu öğrenmek isteyenler için kullanılmaktadır. Mobil uygulamalarda bulunan Burgan Bank, uygulamasını indirdikten sonra Sol üst köşede bulunan kredi kartlarım bölümünden kredi kartı borcu sekmesine tıklayarak gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Burgan Bank Kredi Kartı Borç Taksitlendirme

Birçok tüketim noktaları nakit alışverişi taksitlendirme yolu ile, alışverişlerini arttırmaya çalışmaktadır. Burgan Bank kredi kartı borcunu taksitlendirmek isteyen müşterilerin 3 ve 6 ay olmak üzere taksitlendirme yapma imkanları bulunmaktadır. Taksitlendirme yaptığınız taktirde 3 aylık taksit için size % 1.6 ve 5 aylık taksit için yüzde 2.1 faiz işlemektedir.

Burgan Bank Kredi Kartı Nakit Çekim Limiti

Burgan Bank kredi kartı nakit çekimi için alt sınır 400 TL olmak ile birlikte üst sınırda 8000 TL dir. Nakit çekim durumlarında Burgan Bank % 2.4 lük bir faize ekstradan 3 TL almaktadır. Ne kadarlık bir nakit çekim yapabileceğiniz tamamıyla kartınızın limitine bağlı olarak gelişmektedir.

Burgan Bank Kredi Kartı Aidatı

Burgan Bank kredi kartı aidatı tüm kartları için sabit olup 46 TL dir. Bu nedenle Burgan Bank kredi kartı tercih edilen bir kredi kartı türü olmaktadır. Eğer kredi kartı aidatı ödemek istemiyorsanız bunu bankaya ileterek yapacağınız konuşma esnasında Burgan Bank kredi kartı aidatını geri almak istediğinizi belirtmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde talebiniz gerçekleşmeyecektir.

Burgan Bank  Kredi Kartı  İnternet Alışverişine Açma

Kredi kartınızın internetten alışveriş için gerekli izinleri alınmış olması gerekmektedir. 8222 ye göndermeniz ya da internet bankacılığını kullanmanız veya şubeden herhangi bir şekilde onay vermeniz gerekmektedir. Bu onayı vermediğiniz takdirde internet üzerinden alışveriş yapma imkanınız bulunmayacaktır. Burgan Bank Kredi kartını internet alışverişi için açtırmak isteyen müşterilerin bu taleplerini ifade etmeleri gerekmektedir.

Burgan Bank Kredi Kartı Kapatma

Üyelik aidatı fazla gelebilir, faiz ödemek istemeyebilirsiniz ya da artık kredi kartı kullanmaktan vazgeçmiş de olabilirsiniz. Bu nedenle yapacağınız kredi kartı kapatma işlemleri belli prosedürlere bağlıdır. Burgan Bank kredi kartını kapatmak isteyen müşterilerin Öncelikle hiçbir şekilde borç bırakmamış olmaları gerekmektedir. 2. Aşamada ise telefon bankacılığı aracılığıyla bu İsteğinizi belirtebilirsiniz.

Burgan Bank Kredi Kartı Avantajları

Burgan Bank en büyük avantaj olarak herkese sabit miktarda kart aidatı sağlamaktadır. Bununla birlikte anlaşmalı birçok benzin istasyonu ve mağazalardan yapacağınız alışverişlerde yüzde 30’a varan indirimler sağlanabilmektedir. www.alternatifbank.com.tr sitesinden Burgan Bank kredi kartı kampanyaları ile sürekli olarak yenilenen kampanya ve fırsatlardan haberdar olmanız sizin yararınıza olacaktır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir