Burgan Bank Bankası Kredi 2021

Kişiye özel olarak sunulan krediler, birçok banka tarafından çeşitli ihtiyaçları karşılamak için sağlanmaktadır. Bu krediler içerisinde; eğitim, tatil, evlilik veya sağlık gibi tüm ihtiyaçları karşılayabilme imkanı bulunmaktadır. Burgan Bank Bankası’ nın verdiği krediler, bu ihtiyaçların çoğunu karşılamak için kullanılabilmektedir. Burgan Bank bankası kredileri ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için; telefon bankacılığı, internet bankacılığı, Burgan Bank şubelerinden gerekli danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Bu Yazıda Neler Var?

Burgan Bank Bankası İhtiyaç Kredisi

Birçok bankada İhtiyaç Kredisi olarak geçen bu kredi türü; Burgan Bank’ ta kişiye özel ihtiyaç kredisi olarak geçmektedir. Burgan Bank Bankası ihtiyaç kredisi başvuru için; gelir belgesi, sigorta, kira kontratı gibi belgelere ihtiyaç bulunmamaktadır. Burgan Bank Bankası daha çok sizin finansal performansınıza bakılarak değerlendirmede bulunulmaktadır. Ayrıca banka, konu ile ilgili tüm haklarını gizli tutmaktadır. Burgan Bank Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları, % 1.8 den başlamaktadır.

Burgan Bank Bankası Taşıt Kredisi;

Ayağını yerden kesmek isteyenlerin ya da yepyeni Bir taşıta sahip olmak isteyenlerin başvurduğu taşıt kredisi; Birçok banka tarafından verilmektedir. Burgan Bank Bankası da ihtiyaçlarının karşılanması için müşterilerine taşıt kredisi imkanı sunmaktadır. Burgan Bank Bankası taşıt kredisi başvuru için; araçla ilgili bilgileri, nüfus cüzdanınızı ve eğer araç ikinci el ise bilgilerinizi getirmeniz yeterli olacaktır. Burgan Bank Bankası taşıt kredisi faiz oranları, 24 aya kadar % 1.6, 24 ay ile 48 ay arasında ise % 7 olmaktadır.

Burgan Bank Bankası Konut Kredisi;

Daha güzel güzel bir eve taşınmak isteyen birçok insan, Türkiye’deki bankaların konut kredisi imkanından faydalanmaya çalışmaktadır. Burgan Bank Bankası konut kredisi başvuru için; evin tapu bilgileri, nüfus cüzdanınız, varsa finansal performansınız gibi evraklarla başvurmanız yeterli olmaktadır. Burgan Bank Bankası konut kredisi faiz oranları 120 aya kadar % 1.45 den başlayan miktarlara sahiptir.

Burgan Bank Bankası 0850 222 8 222 nolu telefon bankacılığından daha detaylı bilgi almakla birlikte şubelerden çok daha ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir