Batik Bayilik Bedeli ve Şartları | Bayilik ve Franchising

%100 Türk sermayesiyle kurulan Batik kadın giyimin öncü kuruluşudur. İlk olarak %100 pamuktan triko ihracatı yaparak bu anlamda sektörünün öncüsü olmayı başarmış ve diğer perakende mağazacılık sektörlerine de örnek olmuştur. Günümüzde 100’ü geçkin mağaza şubesiyle yeni iş fikirleri Türkiye’nin her yerinde etkin olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Kaliteden ödün vermeksizin yürüttüğü çalışmaları doğrultusunda her anlamda ayrıcalıklı olarak hizmetlerini yürüterek gerçekten de sektöründe lider marka olma yolunda günden güne ilerlemektedir. Bununla beraber yine bir diğer yaklaşım ortaya koyarak her açıdan kadın giyim sektöründe bayilik veren markalar arasında bulunan Batik giyim 1994 yılından itibaren örgü tekniğiyle işlenen birbirinden özel kadın tekstil giyimiyle gerçekten de göz doldurmaktadır.

Bu Yazıda Neler Var?

Neden Batik Tercih Edilmelidir?

Batik kadın giyimin öncü firması olup pamuklu triko ihracatında da ayrıca bir ilke imza atmıştır. Tiffany & Tomato markasıyla 2011 yılında gücünü birleştirerek kadın giyimini belirleyen Batik her anlamda ön plana çıkmaktadır. Güvenilir olarak alışveriş yapabilmenize imkan tanıyan; e-ticaret sitesinde onlarca ürünü inceleme fırsatı sunarak her anlamda hizmetlerini ileri noktalara taşıma konusunda çalışmalarda bulunmaktadır. Bu özelliğe dayanarak gerçekten de kaliteden ödün vermeksizin her anlamda üst düzey yaklaşımı ele almaya devam eder.

Batik Bayilik Şartları

Temel anlamda Batik bayilik şartları iş başvurusu arasında dikkat çeken özelliklerinden biri olarak 150 m²’lik alanda yer alacak mağaza konseptinin bulunmasını istemektedir. Öte yandan 20 m²’lik minimum görsel düzenleme alanının da var olmasını talep etmektedir. Batik markasını her yönüyle en iyi şekilde temsil etme açısından da gerçekten de dikkatleri üzerine çekmeye devam eden Batik kaliteden hiçbir şekilde ödün vermeksizin çalışmalarını yürütmektedir.

Batik Bayilik Şartları
Batik Bayilik Şartları

Buna dayanarak da her açıdan tüm özellikleri doğrultusunda 7/24 kalteli yaklaşım esasına dayanarak bugün yurt dışındaki bayileriyle de hizmet vermektedir. Nitekim bugün İran, Irak, Azerbaycan ve KKTC gibi ülkelerde de şubeleri aracılığıyla hizmet veriyor. Her açıdan müşterilerinin beklentilerini yakından takip etmeye devam ederek onların en iyi şekilde ağırlanması ve satış, pazarlama işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

Batik Bayilik Bedeli

Batik bayilerinden birisi olarak her anlamda bu ailenin bir parçası olmak istiyorsanız; minimum 125.000₺ (125 bin TL) banka teminatı karşılığında her anlamda siz de bu aileye katılabilir ve gerçekten de bayiliğin sunmaya devam ettiği özelliklerden her anlamda yararlanma imkanı elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra dikkat çeken noktalardan bir başkası olmak üzere her anlamda en işlek AVM konseptinde yer alarak müşteri memnuniyetinde azami düzeyin hassas olarak ele alınması gerekmektedir.

Batik Genel Müdürlük

Batik kadın giyiminin öncü firması olarak genel müdürlük adresi şu şekildedir; Evren Mh, Bahar Cd, No: 8 Güneşli – Bağcılar/İstanbul genel müdürlük binasıdır. 0 (212) 554 60 22 numaradan her anlamda genel müdürlükle iletişim kurmanız para kazandıran işler ve gerçekten de sahip olduğu bütün özellikleriyle her anlamda dikkat çekmek önemli konular arasında gelmektedir. Böylelikle her yönüyle Batik kadın giyiminin dünden bugüne kadar gerçekten de sektörünün dünyaya açılan penceresi olması mümkün hale gelecektir.

Batik Müşteri Hizmetleri

Öte yandan 0850 333 02 85 numaralı müşteri hizmetlerinden de detaylı bir şekilde Batik olarak bilgi almanız mümkün olmaktadır. Bu açıdan her anlamda kaliteden taviz vermeksizin 7/24 demeksizin her anlamda sizlerin de müşterilerin tüm beklentilerini karşılaması olanaklı hale gelecektir. Elbette ortada duran tüm bu sıra dışı yaklaşımlarla kadın giyiminde sektörünün öncü firmasında yer alacaksınız. Üstelik aylık net olarak 30.000₺ kâr garantisi yine verilerek her açıdan kazanç sunulmaktadır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir