Anketle Para Kazandıran Siteler | Anket Doldurarak Para Kazanın | 2020

İnternet üzerinden ek gelir amacıyla veya boş vakitlerini doldurmak için para kazanma yöntemini araştıranların karşısına çıkacak olan seçeneklerden birisi de anket doldurma üzerine olacaktır. Bu konuda etraftan duyduklarına ve internet üzerinde gördüklerine rağmen halen güvenemeyen kişiler bulunmaktadır. Sizler de bu konuda ciddi bir adım atmak ve karşılığını gerçek paralarla görmek için anket doldurmak istiyorsanız, nereden başlamanız gerektiğinin yanıtını bu yazımız sayesinde alabileceksiniz. Yazının devamında anket doldurarak para kazanma ve anketle para kazandıran siteleri yazacağız.

İnternette anket doldurmanın para kazandırıp kazandırmayacağına dair detayları sizlerle paylaşmak istiyoruz. İlk olarak güvenilir bir anket doldurma sitesine kayıt yaptırmanız halinde, gerçek paraları kısa sürede kazanmaya başlayacağınızı görebilirsiniz. Bununla ilgili olarak dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunmaktadır.

Bu Yazıda Neler Var?

Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler Listesi 2020

Yabancı siteler üzerinden anket doldurmak amacıyla kayıt yaptırmanız halinde, sizlere gönderilecek olan maillerde bulunan anketlerin de yine yabancı içerikli olduğunu göreceksiniz. Yabancı dil bilmeyen kişilerin bu anketlerde geçireceği vakitlerin çok daha fazla olduğunu söyleyebiliriz. Bu nedenle sizlere zaman kaybettirmeyecek olan ve kendi dilinizde anlaşılır halde bulunan Anketle para kazandıran siteler kayıt yaptırmanız gerekecektir.

 • Life Points TR
 • Fikir Pazarı TR
 • Toluna TR
 • Valued Opinion TR
 • Mobrog TR
 • Survey Pago TR
 • Market Agent TR
 • Myiyo TR

Yukarıdaki TÜRK siteleri ile anket doldurarak para kazanabilirsiniz internet üzerinden.

Anket Doldurarak Para Kazandıran Yabancı Siteler

Aynı zamanda ödemelerin hesaplarınıza aktarılması ve ülkemizde bulunan bankalardan kolayca alınabilmesi için de yine Türkçe Dil Desteğinin olmasının büyük bir öneme sahip olduğunu göreceksiniz. Bununla birlikte yabancı dile sahip olan sitelerdeki ürünlerin tanıtımı amacıyla anketlerin gönderilmesinde, ülkemize çok daha az ihtiyaç duyacaklarını da unutmamanız gerekmektedir.

Anket Doldurarak Para Kazandıran Yabancı Siteler
Anket Doldurarak Para Kazandıran Yabancı Siteler
 • SurveyGizmo
 • SurveyMonkey
 • TypeForm
 • QuestionPro
 • Survey Anyplace

Anket Doldurarak Para Kazanma

Bu sorunun yanıtını alabilmek için öncelikle güveneceğiniz sitelerin kaçıncı sırada olduğunu görmeniz ve buna yönelik araştırmaları yapmanız gerekmektedir. Çok daha fazla kullanıcı sayısına sahip olan anket doldurma sitelerinde, arayışların da daha fazla olacağını ve bunun daha fazla kazanç anlamına geleceğini unutmamanız gerekmektedir. Gerçek anlamda Anketle para kazandıran siteler vasıtasıyla kazanabilmek için güvenilir ve kaliteli sitelerle işbirliği yapmayı ihmal etmemelisiniz.

– Bu yazılara da göz atabilirsiniz. –
Günlük Al Sat Yapılabilecek Hisseler
En İyi Yatırım Tavsiyeleri 2019

Para Kazandıran Anket Siteleri

Anketle para kazandıran siteler araştırmasına girmeden önce ilk olarak hedeflerinizi küçük miktarlar üzerine yoğunlaştırabilirsiniz. Öğrenciler için iyi bir rakam olarak görülen tutarları kazanmak mümkün olacaktır. Ev hanımlarının alışveriş ihtiyaçlarında aile bütçesine katkıda sağlamaları için de yine iyi rakamlardan söz edilecektir. Bunun sağlanmasında ayıracağınız vaktin ne kadar olacağı da önemli bir husustur. Tüm bunları düşünerek çıkacağınız bu yolda, dolduracağınız anket sayısı kadar fazla anket doldurarak para kazanın. Aynı zamanda anket doldurmak için çevrenizde bulunan firmalarla da anlaşarak, yine internet üzerinden mail yoluyla belirli miktarlarda anketleri doldurmak suretiyle sürekli bir gelir haline getirebilirsiniz.

Kaynak: https://www.onlinedarphane.org/odeme-yapan-turkce-anket-firmalari-ve-web-site-adresleri/

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir