Alternatif Bank Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye’nin birçok bölgesinde bulunan Alternatif Bank şubelerinden ya da 444 00 55 numaralı telefon bankacılığından veya bununla uğraşmak istemiyorum diyenler için, İnternet şubesinden; Alternatif Bank Bankası Bonus kredi kartı başvurusu  yapabilirsiniz.

Bu Yazıda Neler Var?

Alternatif Bank Bonus Kredi Kartına Şifre Alma

Birçok güvenlik önlemlerinden bir tanesi olan kredi kartı şifreleri, alternatifbank 3D Security sistemi ile çok daha rahat bir platforma kavuşmuştur. Siz harcadıkça Bonus kazandıran; Bonus kredi kartı şifresi almak için bonus kart kredi kartınızın son 4 rakamını ve kartın arka yüzünde bulunan güvenlik numarasını aralarında boşluk bırakarak yazıp 444 00 55 e göndermeniz yeterlidir. Size verilecek olan kredi kartı şifresi, geçici bir şifre olmak ile birlikte, dilerseniz Bonus kart kredi kartı şifresi değiştirme işlemi ile farklı bir şifre belirleyebilirsiniz.

Alternatif Bank Bonus kredi kartı Limit Arttırma

Bankadan alacağınız kredi kartı limiti, bir süre sonra size yeterli gelmeyebilmektedir. Bu nedenle Alternatif Bank şubelerinden ya da dilerseniz telefon bankacılığı aracılığı ile, bonus kart kredi kartı limitini arttırmak istediğinizi belirterek işleminizin değerlendirmeye alınmasını sağlayabilirsiniz. Değerlendirmeye alındığınızda mevcut geliriniz en önemli etken olmaktadır.

Alternatif Bank Bonus Kredi Kartı Borç Sorgulama

2 yıl kadar önce mobil bankacılığa geçen Alternatif Bank, bonus kart kredi kartı borcunu öğrenmek isteyenlerin çok rahat bir şekilde ulaşacağı bir platformdur. Dilerseniz www.alternatifbank.com.tr adresinden kart borcunuzu çok rahat bir şekilde öğrenme imkanına sahipsiniz.

Alternatif Bank Bonus Kredi Kartı Borç Taksitlendirme

Alternatif Bank da diğer bankalarda olduğu gibi nakit ödemesi gereken bir harcamayı taksitlendirerek ödemek isteyen müşterilerine destek vermektedir. Bonus kart kredi kartı borcunu taksitlendirmek isteyenler bu isteğini, 444 00 55 nolu telefonlardan ya da mobil bankacılıkta Sol üst köşede yer alan kartlarım bölümünden kredi kartı borçlarını gör sekmesini tıklayarak görebilirler. 3, 5 ve 7 aylık taksitler yapılabilmektedir.

Alternatif Bank Bonus Kredi Kartı Nakit Çekim Limiti

Alternatif Bank Bankası belli bir miktara kadar nakit çekime izin vermektedir. Bonus kart kredi kartı nakit çekim alt limiti 400 TL olmak ile birlikte; 10 bin TL’ye kadar nakit çekim sağlanabilmektedir. Ancak çekilen nakit çekimlerde % 3.4 bir faiz uygulanmaktadır.

Alternatif Bank Bonus Kredi Kartı Aidatı

Alternatif Bank kredi kartı aidatı; 41 ile 320 TL arasında değişmektedir. Ancak bunda belirleyici olan ise kartınızın gold olup olmamasıdır. Alternatif Bank bonus kredi kartı aidatını geri almak isteyen müşteriler, şubelerden dilekçe yoluyla bu talepte bulunabilirler. Gerekli görüldüğü taktirde bu aidatınız yine hesabınız üzerinden sizlere gönderilmektedir. Bununla ilgili tüm şartlar bankanın gizlilik hakkında yer almaktadır.

Alternatif Bank Bonus Kredi Kartı  İnternet Alışverişine Açma

Alternatif Bank kredi kartı internet alışverişi için açtırmak isteyen müşterilerin 444 00 55 nolu telefonu arayarak izin vermeleri gerekmektedir. Bu izin verilmediği takdirde bankalar denetleme Kurulu kararınca online alışveriş yapılamamaktadır.

Alternatif Bank Bonus Kredi Kartı Kapatma

Kartlarınız da memnun kalmadığınız taktirde, Bonus kart kredi kartını kapatmak için şubelere uğramanız ya da borcu olmadığı taktirde, telefon bankacılığı aracılığı ile kartınızı kapatabilirsiniz. Ancak buradaki en önemli nokta, hiçbir şekilde borcunuzun olmamasıdır.

Alternatif Bank Bonus Kredi Kartı Avantajları

Alternatif Bank bonus kredi kartı kampanyaları birçok açıdan cazibesini korumaktadır. % 10 opet indirimi, anlaşmalı restoranlardan % 20 indirim, yine bu bankadan alacağınız İhtiyaç kredisinde yüzde 1.45 indirim sağlanmaktadır

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir