Akbank Kredi Başvurusu 2021

Akbank müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı öncelik edinmiş bir banka olarak kolay işlem ve kişiye özel ödeme planlı ihtiyaç kredisi imkanıyla daima tüketiciyi korumayı ilke edinmiştir. Faiz oranları oldukça uygun olan akbank acil nakit ihtiyacınız olduğunda yanınızda. Artık Akbank bireysel kredi için başvuru yapmak eskisi gibi zor değil. Sadece faiz oranlarını ve taktsitlendirme seçeneklerini takip ederek bankalar arasında doğru tercihi yapmanız sizin için önem arz etmektedir.

Akbank sadece Akbank müşterileri için kredi sağlamaz. Yani Akbank kredi başvurusu yapmak için Akbank hesabınız olmak zorunda değil. Yapmanız gereken banka araştırmasını kredi puanlarınıza göre revize etmemek için başta kredi puanını öğrenmek işinize yarayacaktır. Akbank uygun ihtiyaç kredisi sayesinde düşük faiz oranlarıyla eşya yenileme, tatil planlama, düğün, nişan gibi organizasyonlar düzenleme ve daha bir çok gerekçenizin maddi gereğini yerine getirebilirsiniz.

  1. Bu Yazıda Neler Var?

    Akbank Bireysel Kredi

İhtiyaç Kredisi Başvuru Koşulları içinde en başta 18 yaşından büyük olmak gerekiyor. İstihbarati bir problemin olmaması da önemli. Akbank ihtiyaç kredisi verirken bazı belgeler istemekte.

Bunlar; Nüfus kağıdı, kimlik ya da kimlik yerine geçen pasaport olabilir. Ayrıca adres beyan etmek gerekiyor. Bunun için adres belgesi sağlanmalı. Yakın dönemde gelmiş olan elektrik, doğalgaz, su ya da ev telefonu faturası bu kriter için uygundur. Ancak bu bahsedilen faturaların kredi başvurusunda bulunacak kişinin adı soyadını içermesi ya da aynı kişinin soyadını taşıyan aile fertlerinden birisinin adının geçmesi gerekiyor. Eğer faturayla ilgili bir problem varsa ve fatura gösterilemiyorsa yakın zamanda alınmış (son bir ay) ikametgah belgesi de kabul edilecektir. Bir diğer istenen belge ise gelir belgesi.

Ücretli çalışan işçiler için sigorta hizmet dökümü bir diğer adıyla sgk prim ödeme belgesi gerekiyor. Kişiye en son yatırılan maaşın bordrosu veya iş yeri tarafından onaylanmış ve kişiye takdim edilmiş neş maat tutarını yansıtan belge.

Kamu çalışanı için: Kamu da çalıştığına dair bir çalışma belgesi(güncel olmalı), ve kamudaki görevinin gelirine dair belge

Emekliler için: Emeklilere özgü bir emeklilik tanıtıcı kartı olmaktadır. O isteniyor. Ayrıca tahsis belgesi ya da emekli maaşının yattığına dair banka hesap dökümleri

Serbest Çalışan için: Vergi levhası(son yıla ait olmalı) yine aynı şekilde son yıla ait bilançove gelir tablosu ya da işletmeye dair hesap ekstresi ve ticari sicil gazetesi/kayıt belgesi

Menkul Gelir Elde Edenler: Ne kadar faiz geliri olduğunu içeren hesap cüzdanı

  1. Akbank Kredi Hesaplama

Sizin için en uygun kredi türü, krediyi geri ödeme tutarı, faizi ve kredi vade tutarı gibi bilgileri edinmek artık çok kolay. Tekrar tekrar bankaya gitmenize, sıra almanıza ve beklemenize gerek yok. Çünkü istediğiniz zaman krediyi herhangi bir belge ya da bir imza olmaksızın internet üzerinden almanız mümkün. Akbank kredi hesaplama aracı, sizin için en uygun kredi türü, faiz ve geri ödemelerle ilgili bilgiler gibi önemli noktaları öğrenmenizde yarar sağlayacaktır. Kredi hesaplaması ne kadar kredi çekeceğinizi ve oranını hesaplayarak çok kolay ve maksimum hızlı biçimde kredinizi belirleyebilirsiniz.

Çektiğiniz kredinin miktarını öğrenebileceğiniz gibi size uygun faiz oranı, hesap detayları ve geri ödeme planınızla ilgili size uygun aylık ödeme planınızı ve taksitlendirme seçeneklerini kredi hesaplama tablosu sayesinde hemen öğrenebilirsiniz.

Akbank Kredi Faizleri

17.10.2020 tarihin den itibaren 36 ay vade yapılması durumunda Akbank uygun ihtiyaç kredisi faiz oranı %1,78 maliyet oranı ise %2.17 olarak belirlenmiştir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir