Akbank Axess Kredi Kartı Başvuru Yolları | 2019

Siz değerli okuyucularımız için bir çok avantaja sahip olan Akbank Axess Kredi Kartı başvuru yolları bu haberimizde bahsettik. Bir çok kolaylık ve fırsata sahip olmak isterseniz haberimizde yer alan bilgiler ışığında bu karta kolaylıkla sahip olabilirsiniz

Bu Yazıda Neler Var?

En Avantajlı Kart Axess Card

Ülkemizde en popüler bankalardan olan Akbank, müşterilerine bir çok çeşit kredi kartı hizmeti sunmaktadır. En avantajlı kart olan Axess Card ile sizler de hayatınızı büyük ölçüde kolaylaştırabilirsiniz. Bir çok ihtiyacınıza cevap veren ve sizlere  çokça fırsat sunan bu Akbank Axess Kredi Kartı başvuru yolları ile sizler de hayatlarınızda kolaylık sağlayabilirsiniz. Bu hayat kolaylaştıran fırsatlarla dolu kart ile ilgili tüm bilgilere sayfanın devamında yer alan haberimizden ulaşabilirsiniz.

Gerek yurt içi gerekse yurt dışında kolayca alışveriş yapmak, acil nakit ihtiyacınız olduğunda buna son vermek adına  Akbank Axess Kredi Kartı başvuru yolları ile kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Başvurularınızı gerçekleştirmeden önce siz değerli okurlarımızı bu kart hakkında bilgilendirelim. Akbank’ın Axess kredi kartı sizlere alışverişlerinizde taksit imkanı sunar ve bu alışverişlerde chip para kazandırır. Chip paralarınızı istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Ülkemizde Axess’e üye mağazalardan kazanmış olduğunuz chip paralar ile ücretsiz alışveriş yapabilirsiniz.Bu yapacak olduğunuz alışverişlerde 1₺, 1 Chip paraya eşittir. Bunun yanı sıra fatura ödemelerinizi tam zamanında yapamadığınızdan yakınıyorsanız Axess kartınıza otomatik ödeme talimatı verebilir ve artık fatura ödemelerinizi tam zamanında gerçekleştirebilirsiniz.

Otomatik ödeme talimatlarınızı 444 25 25 müşteri hizmetlerinden veya Akbank Direkt’ten  verebilirsiniz. Cep telefonu operatörleri, POCell, Teknosa mobil gibi ödemelerinizi gerçekleştirmek için otomatik ödeme talimatı verdiyseniz, bu faturalarınızdan hiçbir faiz alınmamaktadır. Ödemek istediğiniz diğer faturalarınız için, fatura ödenme tarihinden itibaren ödeme gerçekleştirilene kadar aylık %1,84 oranında günlük olarak faiz işlenmektedir. Bunun için, axess.com.tr adresine giriş yaparak kampanyalar başlığına tıklamanız yeterlidir.

Axess Karta Başvuru Yapma Yolları

Şubeden Başvuru

Ülkemizde 800’den fazla şubesi ile geniş bir hizmet alanına sahip olan Akbank, Axess kredi kartı ile hayatınıza büyük kolaylık sağlıyor. Kredi kartını temin etmek için Akbank Axess Kredi Kartı başvuru yolları arasında birinci seçenek Akbank Şubelerine giderek direkt olarak başvuruda bulunabilirsiniz

İnternet Üzerinden Başvuru

https://webapp.akbank.com/Direkt-Kredi-Karti/EntryPoint.aspx adresine girip başvuru formunu doldurarak kart başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuz tamamlandıktan sonra kartınız adresinize ulaştırılacaktır. Şubeye gitmeye gerek kalmadan, hızlı ve kolay bir şekilde Axess kartınıza sahip olabilirsiniz.

Telefon Şubesinden Başvuru

Şubeye gidip başvuru yapacak vaktiniz yoksa, internet üzerinden de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Eğer internet üzerinden başvurunuzu gerçekleştirirken olası bir problem ile karşılaştıysanız ve başvurunuz gerçekleşmediyse; Akbank Axess Kredi Kartı başvuru yolları arasında sonuncusu olan Akbank’ın 444 25 24 numaralı telefon şubesini arayarak da başvuruda bulunabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir